دیدار خشن بوخوم و اشتوتگارت برنده نداشت

تهران- ایرنا- دیدار پربرخورد و خشن تیم‌های پایین جدولی بوخوم و اشتوتگارت از رقابت های هفته ششم بوندسلیگا، بدون گل به تمام رسید.

به گزارش ایرنا، بازیکنان بوخوم یکشنبه شب و در حالیکه با چهار امتیاز در جایگاه هفدهم این رقابت‌ها بودند برای رویایی با اشتوتگارت به زمین آمدند.

آنان از این دیدار خانگی فقط سه امتیاز را می خواستند و برای بدست آوردن آن نیز بسیار تلاش کردند اما حریف هوشیارتر از آن بود که پا پس کشیده به آسانی نتیجه را واگذار کرده و امتیاز از دست بدهد.

براساس تحلیل آمار این دیدار، مجموع عملکرد بازیکنان دو تیم در این دیدار در شاخص های مهم نظیر مالکیت بر توپ و میدان، تعداد پاس و شوت در چارچوب با یکدیگر برابر بود.

در این دیدار درگیرانه و فیزیکی، داور ۵ بار به بازیکنان اشتوتگارت و ۲ بار به بازیکنان بوخوم کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد.

بوخوم که در ورزشگاه «روهر اشتادیون» از حریف میزبانی می‌کرد با یک امتیاز این دیدار پنج امتیازی شد اما نتوانست از رده هفدهم جدا شود.

اشتوتگارت نیز با یک امتیاز این دیدار ۶ امتیازی شده و همانند حریف بدون اینکه در جدول رده بندی جابه جا شود در رده سیزدهم باقی ماند.

این در حالی است که تیم لایپزیش در تماشایی‌ترین دیدار این هفته، شب گذشته هرتابرلین را با نتیجه پرگل ۶ بر صفر شکست داد.

بایرن مونیخ، صدرنشین این رقابت ها نیز در دیدار آغازین هفته گریترفورت قعرنشین را با نتیجه ۳ بر یک مغلوب کرد و همچنان در صدر ماند.

تیم های لورکوزن، وولفسبورگ و دورتموند به ترتیب با ۱۳، ۱۳ و ۱۲ امتیاز به ترتیب عناوین دوم تا چهارم جدول بوندسلیگا را  پس باوارایی ها در اختیار دارند.

هفته ششم این رقابت ها با انجام دیدار تیم های فرایبورگ و آگزبورگ که از ساعت ۱۹ آغاز شده است، به پایان می رسد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha