تیم‌های ورزش گلستان با راه‌اندازی منطقه آزاد اینچه‌برون حمایت می‌شوند
عکس آرشیو است

گرگان - ایرنا - استاندار گلستان با اشاره به راه‌اندازی منطقه آزاد اینچه‌برون در آینده نزدیک اظهار امیدواری کرد که این منطقه ویژه اقتصادی دارای ظرفیت مناسب برای کمک به رشد و توسعه ورزش و حمایت از تیم‌های لیگ برتری استان است.

هادی حق شناس روز سه شنبه در مراسم تجلیل از نفرات گلستانی تیم های ملی والیبال بزرگسالان و نوجوانان اظهار داشت: علاوه بر آن اکتشاف نفت در استان فرصت مناسب کمک به بخش های زیربنایی و زیرساختی استان مانند ورزش را فراهم می کند که تلاش می کنیم از آن برای رفع نیازهای مهم رشته های گوناگون ورزشی استفاده کنیم.

عملیات اجرایی اکتشاف نفت و گاز با سرمایه‌گذاری پنج هزار میلیارد ریالی دولت فروردین امسال در منطقه سقرتپه گمیشان مجاور مرز شمال غربی این استان با ترکمنستان آغاز شد.

استاندار گلستان همچنین از مجلس شورای اسلامی خواست با رفع مشکلات مرتبط با استخدام قهرمانان، دغدغه مدال‌آوران رشته های گوناگون را برای تداوم فعالیت مستمر در ورزش حرفه ای برطرف کنند.

رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: مجمع نمایندگان استان تا حد توان و امکان از تیم‌های ورزشی استان حمایت خواهد کرد.

تیم‌های ورزش گلستان با راه‌اندازی منطقه آزاد اینچه‌برون حمایت می‌شوند

همچنین غلامرضامنتظری دیگر نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: گلستان در برخی رشته ها دارای ورزشکاران زیاد و استعدادهای فراوانی است که برای کشف بیشتر ورزشکاران مدال آور باید پایگاه اختصاصی این رشته ها در استان راه اندازی شود.

در این مراسم از صابر کاظمی، اسماعیل مسافر ملی‌پوشان و عظیم جزیده مربی تیم ملی بزرگسالان که موفق به کسب مدال طلای قهرمانی آسیا در ژاپن شده بودند، ایلشن داودی‌پور ملی پوش تیم والیبال نوجوانان پس از کسب مدال برنز جهان، داود نافعی داور بین‌الملللی گلستان در مسابقات آسیایی ژاپن و حسین خوریانی آنالیزور تیم ملی جوانان تقدیر شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha