فرمانده ناجا: خدمات‌رسانی تا بازگشت همه زائران اربعین ادامه دارد

ایلام - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: خدمات‌رسانی تا پایان بازگشت تمامی زائران اربعین در مرزها ادامه دارد هر چند ممکن است حجم کار امروز و فردا بیشتر باشد.

به گزارش ایرنا، سردار حسین  اشتری روز چهارشنبه در گفت و گویی خبری در مرز مهران اظهار داشت: از روز گذشته بازگشت زائران به کشور آغاز شده است و پیش‌بینی ما این است امروز و فردا بصورت مرتب این بازگشت ادامه خواهد داشت.

وی افزود: تا پایان بازگشت زائران به کشور حتی پس از روز جمعه خدمت‌رسانی ادامه دارد و همکاران ما آماده ارائه خدمت هستند.

سردار اشتری ادامه داد: موج ورود زائران در چند روز آینده بالاتر می‌رود و همکاران ما در مرزبانی و گیت‌های گذرنامه آماده هستند که زائران بدون معطلی وارد شوند.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: زائران به محض ورود به کشور خدمات گذرنامه‌ای دریافت می‌کنند و برای تسریع در ورود زائران، گیت‌های گذرنامه بیش از سه برابر شده است. هیچ معطلی نداریم و گیت‌های داخل و بیرون سالن آماده است و کار با سرعت خوبی در حال انجام است.

سردار اشتری اظهار داشت: اتوبوس‌ها در مرز مهران مستقر هستند و  زائران را پس از خروج از پایانه به شهرهای مقصد انتقال می‌دهند.

وی تاکید کرد: هیچ مشکل امنیتی نداشتیم و همکاری خوبی بین زائران و همکاران نیروی انتظامی و همه دستگاه‌ها بوده و همه آماده خدمت‌رسانی به زائران هستند.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: روحیه ایثار و جهادی در همه مردم و خدمت‌گذاران وجود داشته و نیروی انتظامی افتخار خدمت به زائران اربعین دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha