خبرنگاران گنبدی: اظهارات شبکه معاند از یک واحد تولیدی منطقه کذب است

گنبدکاووس- ایرنا- جمعی از خبرنگاران رسانه‌های ارتباط جمعی، خبرگزاری‌ها، مطبوعات و فعالان فضای مجازی گنبدکاووس اظهارات برخی شبکه های معاند در خصوص یکی از واحدهای تولیدی این شهرستان را خلاف واقع دانسته و در حمایت از آن واحد صنعتی بیانیه صادر کردند.

به گزارش ایرنا، در این بیانیه که روز شنبه صادر و نسخه‌ای از آن در اختیار نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی در گنبدکاووس قرار گرفت، آمده است: ما اصحاب رسانه و مطبوعات گنبدکاووس ضمن تاکید برلزوم حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان عاشق میهن و مردم به‌ویژه گروه صنعتی صباح، هرگونه شیطنت و شایعه پراکنی شبکه‌های معاند به ویژه شبکه معاند "اینترنشنال" را که قصد برهم زدن وحدت ملی، دینی، قومی و آسیب به جبهه‌ متحد اقتصادی کشور را دارند، محکوم می‌ کنیم". 

همچنین خبرنگاران گنبدکاووس روز گذشته پس از دیدار با برخی مدیران گروه صنعتی صباح و در اقدامی خوجوش یک کانال خبری در فضای مجازی باعنوان مجمع رسانه‌های حامی توسعه این شهرستان راه‌اندازی کردند.

در روزهای گذشته شبکه اینترنشنال در اقدامی شیطنت‌آمیز و در گزارشی مطالب خلاف واقع را نسبت به گروه صنعتی صباح گنبدکاووس و یکی از اقوام ساکن در منطقه مبنی بر استفاده این واحد تولیدی از منابع ارزی( چهار و ۲۰۰ تومانی) و خرید چند صد هکتار زمین در یکی از روستاهای ترکمن نیشن این شهرستان مرزی پخش کرد.

به دنبال پخش این گزارش ۲ تن از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی و مجمع خیرین استان گلستان، رییس شعبه ۱۱ صلح و سازش دادگستری گنبدکاووس و برخی فعالان فضای مجازی این شهرستان در حمایت از این واحد تولیدی که به گفته افراد مطلع فقط چهار هزار و ۱۳۰ نفر از اقوام و مذاهب مختلف درحدود ۱۰ شرکت حوزه تولید لبنیات، بسته بندی و بازرگانی این گروه صنعتی به‌صورت مستقیم مشغول فعالیت بوده و تماما بیمه تامین اجتماعی هستند و حداقل به همین تعداد به صورت غیرمستقیم ایجاد کردند، پیام‌های حمایت صادر کردند.

صادر کنندگان پیام‌های حمایتی از گروه صنعتی صباح با محکوم کردن اقدام شبکه معاند اینترنشنال و مطالب سراسر کذب آن، این اقدام را در راستای تخریب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برهم زدن وحدت و زندگی مسالمت آمیز حاکم در بین اقوام و مذاهب ساکن در استان گلستان و کشور و ضربه به تولید داخلی که در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم‌های دشمنان دانسته و از اقوام مختلف ساکن در گنبدکاووس خواستند تا با هوشیاری کامل، فریب چنین تبلیغات سوء دشمنان را نخورند.

این افراد همچنین با قدردانی از خدمات و کمک‌های خیرخواهانه مجموعه گروه صنعتی صباح گنبدکاووس در مدت ۲۲ سال فعالیت، به نیازمندان، آسیب دیدگان از حوادث طبیعی (سیل و زلزله)، خرید تجهیزات پزشکی بالاخص در ۲ سال اخیر و شرایط کرونایی، راه‌اندازی موسسه خیریه و ساخت مدرسه و کمک به تحصیل دانش آموزان مستعد اما نیازمند، برلزوم استمرار حرکت جهاد گونه این گروه تولیدی و کمک به رونق تولید و اقتصاد کشور تاکید کردند.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۷۵ هزار نفر جمعیت متشکل از اقوام و مذاهب اسلامی ساکن در ایران اسلامی، در شرق استان گلستان واقع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha