نماینده مجلس:رزمایش فاتحان خیبر آمادگی نظامی ایران را به دنیا ثابت کرد

مهاباد- ایرنا- نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری رزمایش "فاتحان خیبر" به همگان نشان داد که نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران از آمادگی کاملی برای دفاع از تمامیت ارضی کشور برخوردار هستند.

جلال محمودزاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نمایش رزمندگان فاتحان خیبر در کمترین زمان و بدون برنامه ریزی قبلی با موفقیت و صلابت هرچه تمامتر برگزار شد و به بدخواهان نظام نشان داد که هیچ نیرویی قادر به تهدید ایران اسلامی نیست.

وی ادامه داد: تنش‌های به وجود آمده توسط برخی از کشورهای همسایه و چراغ سبز آنها به رژیم صهیونیستی با اقتدار نیروهای نظامی با برگزاری این رزمایش خنثی شد.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کشورهای همسایه ایران که خود با مشکلات زیادی در مرزهایشان مواجه هستند، باید بدانند بدون حضور جمهوری اسلامی در منطقه قادر به حفظ امنیت خود در مرزهایشان نیستند.

محمودزاده تاکید کرد: نیروهای مسلح و نهادهای امنیتی در کنار هدایت های داهیانه رهبر انقلاب با تمام قوا و هوشمندانه تحولات منطقه را رصد کرده و اجازه هیچ گونه تعدی به منافع جمهوری اسلامی را نخواهند داد.

وی با بیان اینکه تمام تحرکات نظامی و امنیتی در منطقه تحت رصد دقیق ایران است، گفت: سابقه تاریخی و قدرت نظامی و حمایت های مردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به یکی از قدرت های اصلی منطقه تبدیل کرده و همه به آن اذعان دارند.

به گزارش ایرنا، رزمایش فاتحان خیبر نزاجا از روز جمعه ۹ مهرماه با حضور تیپ‌های ۲۱۶ زرهی، ۳۱۶ زرهی، تیپ ۲۵، گروه ۱۱ توپخانه، گروه پهپاد، جنگال، گروه ۴۳۳ مهندسی رزمی با پشتیبانی بالگردهای هوانیروز در منطقه عمومی شمال غرب کشور و بین محور پلدشت - جلفا برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha