۱۱ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۲۸
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84492442
۰ نفر

برچسب‌ها

پیروانی: حق پرسپولیس بیشتر از این‌ حرف‌ها است

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حق پرسپولیس با این تعداد قهرمانی خیلی بیشتر از این حرف‌ها است.

به گزارش ایرنا، افشین پیروانی در جریان حضور اعضای تیم فوتبال پرسولیس در مرکز پزشکی فدراسیون فوتبال(ایفمارک) اظهار داشت: این اقدامات باید حتما انجام شود. سلامتی کامل هرکدام از اعضای تیم، به مجموعه کمک می‌کند. در ایفمارک همه تست می‌دهند تا در طول فصل مشکلی به وجود نیاید. ایفمارک کمک می‌کند همه در سلامت کامل باشند. البته باید موضوع سلامت افراد حاضر در حوزه ورزش پیگیری شود.

وی در مورد اظهارات یکی از مربیان که گفته بود بهتر است در ایفمارک از روانپزشک هم استفاده شود، خاطرنشان کرد: باید احترام بین همه شکل بگیرد. استرس و فشار مربیگری آنقدر بالا است و فکر نمی‌کنم کسی از شرایط پس از مسابقه دلگیر شود. در نهایت فکر می کنم هر چه فوتبال ما علمی تر باشد برای ما مفیدتر است. فوتبال ما باید امکانات بهتری داشته باشد و تخصصی‌تر به آن نگاه کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: برای مثال همه می‌گویند که مهم است در جام جهانی حضور پیدا کنیم اما از طرفی مهم است که ببینیم رقبای ما برای موفقیت چه کاری انجام می‌دهند.

وی در رابطه با اینکه برخلاف خیلی از هم نسل‌هایش پس از پایان دوران حرفه‌ای فوتبال تناسب اندامش بر هم نریخته است، تصریح کرد: من خیلی سال است که رژیم غذایی‌ام را رعایت می‌کنم البته زیاد اهل ورزش نیستم. از همه در تیم سنم بالاتر است اما طبق تست‌هایی که گرفته شد، جزو نفرات سالم تیم هستم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با شرایط تیم خاطرنشان کرد: بازی حساس و سخت با الهلال در زمین حریف مقابل هواداران این تیم را پیش رو داریم. در عربستان کارمان خیلی سخت است چرا که بدون بازی رسمی به عربستان می رویم. مشکلاتی وجود دارد اما ما پرسپولیس هستیم و نفرات و کادر فنی خوبی تیم را همراهی می‌کنند. اگر کمبودهایی که داریم اذیت‌مان نکند، با تمام وجود از نام پرسپولیس دفاع می‌کنیم و برای گرفتن نتیجه خوب جان می‌دهیم.

وی با اشاره به مشکلات پرسپولیس که چند روز پیش منجر به نیمه کاره ماندن تمرین شد، اضافه کرد: از زمان کودکی من، پرسپولیس مشکل مالی داشت تا به امروز. چند روز گذشته ۴۰ درصد از طلب سال گذشته تیم پرداخت شد. امسال هنوز کسی پولی نگرفته است. چند روز پیش هم اگر تمرین تعطیل شد، به خاطر شرایط روحی بود که خوب نبود اما در این چند سال در پرسپولیس شاهد اعتصاب نبودیم. این پرسپولیس با این همه قهرمانی حقش بیشتر از این‌ها است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha