۱۴ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۰۶
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84494791
منبع: با مشارکت سایت گلوکال کالج| ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source
۰ نفر

برچسب‌ها

تضمین قبولی و قطعی ورود به دانشگاه‌های پزشکی اروپا با گلوکال کالج

گلوکال کالج مرجع معتبر در برگزاری دوره‌های پیش نیاز رشته‌های پزشکی در ایران است که بسیاری از دانش پذیران توانسته‌اند با حضور در این دوره‌ها خود را برای قبولی در رشته مد نظرشان و همچنین سپری کردن موفق آزمون‌ها آماده کنند.

پزشکی از رشته‌هایی است که زیرشاخه‌های بسیاری دارد و تعداد زیادی از محصلان دوست دارند تا در رشته‌های مختلف آن در دانشگاه درس بخوانند و با مدرک آن به طبابت بپردازند. اما همان‌طور که همه می‌دانیم، تحصیل پزشکی در ایران به دلیل موانعی که دارد و همچنین به دلیل تعداد بسیار زیاد متقاضی در کنکور، بسیار سخت است و تعداد افرادی که در این رشته‌ها و در دانشگاه‌های خوب ایران قبول می‌شوند محدود هستند. به همین خاطر شاهد هستیم که در این سال‌ها تعداد افرادی که مهاجرت تحصیلی به اروپا را انتخاب می‌کنند بسیار افزایش پیدا کرده است و همه آنها به دنبال راهی برای قبولی در این دانشگاه‌ها هستند.

گلوکال کالج مسیر مطمئن شما برای تحصیل پزشکی در کشورهای اروپایی است و به شما کمک می‌کند تا سریع، مطمئن و راحت آرزوی پزشک شدن خود را محقق کنید.

خدمات گلوکال کالج برای مهاجرت تحصیلی 

کلاس‌های مفید و کاربردی،  سطح بالای آموزش، استفاده از فناوری و تکنولوژی‌های جدید در آموزش، آینده شغلی و ‌بازار کار مطمئن و موارد بسیار دیگر از موارد مهمی است که بسیاری را به مهاجرت تحصیلی و تحصیل پزشکی در دانشگاه‌های اروپا ترغیب می‌کند.

گلوکال کالج مرجع معتبر در برگزاری دوره‌های پیش نیاز رشته‌های پزشکی در ایران است که بسیاری از دانش پذیران توانسته‌اند با حضور در این دوره‌ها خود را برای قبولی در رشته مد نظرشان و همچنین سپری کردن موفق آزمون‌ها آماده کنند.

مهاجرت تحصیلی پزشکی به اروپا 

شروع هر مسیر مهاجرت تحصیلی با آماده شدن برای دانشگاه‌ها آغاز می‌شود. از آنجایی که رشته‌های پزشکی در دانشگاه‌های اروپایی نیاز به گذراندن دوره‌های پیش نیاز و همچنین آزمون‌های مشخص شده دارند، گلوکال کالج این امکان را برای شما فراهم کرده که تمام این موارد را در ایران سپری کنید و سپس با اطمینان، پذیرش خود را از دانشگاه مورد نظر دریافت کنید.

مهاجرت تحصیلی دندان پزشکی به اروپا 

امکان تحصیل دندان پزشکی در اروپا نیز برای بسیاری هدف نهایی از درس خواندن است، چرا که هر دندانپزشکی هم جایگاه بسیار عالی در جامعه دارد و هم اینکه می‌تواند درآمد خوبی داشته باشد. از آنجایی که شعار گلوکال کالج تضمین قبولی و قطعی ورود به دانشگاه‌های دندانپزشکی اروپا است، به همین دلیل می‌توانید با صحبت با مشاوران این کالج مسیر ورود به رشته دندانپزشکی اروپا را هموار کنید.

مهاجرت تحصیل داروسازی به اروپا 

از آنجایی که بسیاری از دانشگاه‌های اروپایی سالانه تعداد زیادی دانشجو از دیگر نقاط دنیا پذیرش می‌کنند، این امکان برای محصلان و دانشجویان ایرانی نیز فراهم است تا خود را برای حضور در کلاس‌های داروسازی در معتبرترین دانشگاه‌های اروپایی آماده کنند. گلوکال کالج مسیر رسیدن شما به دانشگاه‌های اروپایی و تحصیل در رشته داروسازی را بسیار کوتاه می‌کند و این اطمینان را به شما می‌دهد که مدرک خود را از این دانشگاه‌ها دریافت کنید. این مسیر ابتدا با مشاوران گلوکال کالج آغاز می‌شود و سپس با شرکت در دوره‌های پیش نیاز پزشکی و انجام آزمون‌های شبیه ساز و آمادگی کامل برای ورود به دانشگاه‌ها ادامه پیدا می‌کند.

تضمین قبولی و قطعی ورود به دانشگاه‌های پزشکی اروپا با گلوکال کالج

دوره های آمادگی آزمونهای بین المللی 

کشورهای اروپایی و برخی دانشگاه‌های آنها برای پذیرش دانشجو آزمونی را برگزار می‌کنند تا سطح مهارت و دانش آنها در برخی از دروس پیش نیاز را بسنجند. مهم‌ترین این آزمون‌ها و دوره‌های پیش نیاز IMAT و MFP هستند.

آزمون IMAT

آزمون IMAT برای پذیرش در رشته‌های پزشکی دانشگاه‌های ایتالیا و به صورت سالانه برگزار می‌شود. این آزمون دارای 5 بخش یعنی دروس مختلف است که عبارت‌اند از:

  •  استدلال منطقی و دانش عمومی
  •  زیست شناسی
  •  شیمی
  •  ریاضی
  •  فیزیک

گلوکال کالج کلاس های آمادگی آزمون IMAT را برای علاقه‌مندان تحصیل پزشکی در ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی برگزار می‌کند و با استفاده از بهترین و معتبرترین منابع و همچنین اساتید مجرب در این حوزه، دانش پذیران را برای موفقیت در این آزمون آموزش می‌دهند.

دوره MFP

از پیش نیازهای حضور در دانشگاه‌های پزشکی اروپا، گذراندن دوره‌های پیش نیاز است که در آنها دروس شیمی، فیزیک و زیست شناسی تدریس می‌شوند. دوره MFP در گلوکال کالج، دوره‌ی آمادگی برای شرکت در آزمون ورودی پزشکی،  دندانپزشکی،  داروسازی و فیزیوتراپی دانشگاه‌های اروپا است که سطح علمی شما در این دروس را به سطح مطلوب دانشگاه مقصد می‌رساند.

دوره آیلتس 

هم کلاس‌ها و دوره‌های گلوکال کالج و هم کلاس‌های دانشگاه‌ها در اروپا، همگی به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند و خب شما حتما باید سطح مناسب برای حضور این کلاس‌ها را به دست آورید.

دوره آیلتس گلوکال کالج دوره آماده سازی برای آزمون آکادمیک آیلتس می‌باشد. دانش پذیران در این دوره‌ها به خوبی توسط اساتید خود آموزش می‌بینند تا به سطح نمره مطلوب برای پذیرش در دانشگاه‌های اروپایی برسند.

درباره گلوکال کالج 

گلوکال کالج با هدف توانمندسازی دانش‌آموزان بومی برای قبولی و تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه‌های معتبر انگلستان و اروپا، با توجه به رقابت بالای موجود در بین دانش‌آموزان برای رسیدن به کرسی‌های پزشکی و عدم وجود راهنمای مناسب و سیستم آموزش بین‌المللی استاندارد برای ورود به دانشگاه های معتبر اروپا و انگلستان، فعالیت خود را در سال 1397 آغاز کرد.

وب‌سایت گلوکال کالج به آدرس www.glocalcollege.com بهترین مرجع شما برای آشنایی بیشتر با خدمات گلوکال کالج است و از طریق این وب‌سایت می‌توانید درخواست مشاوره با مشاوران کالج را ثبت کنید تا در سریع‌ترین زمان شما را در مورد انتخاب دانشگاه و رشته تحصیلی در اروپا و همچنین، و دوره‌های کالج راهنمایی کنند.

م. خ

منبع: با مشارکت سایت گلوکال کالج| ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha