پلیس خراسان شمالی ۴۵ هزار و ۴۳۲ راننده بی توجه به کرونا را جریمه کرد

بجنورد-ایرنا- معاون اجتماعی نیروی انتظامی خراسان شمالی گفت: نیمه نخست امسال ۴۵ هزار و ۴۳۲ فقره قبض جریمه برای رانندگان متخلف و بی توجه به محدودیت های کرونایی در استان صادر شده است.

سرهنگ سجاد نامور روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امسال یکهزار و ۱۷۱ فقره جریمه پنج میلیون ریالی و ۶ هزار و ۳۷۸ فقره جریمه ۱۰ میلیون ریالی برای رانندگان متخلف و بی توجه به محدودیت های کرونایی صادرشده و در این مدت ۳۷ هزار و ۸۸۳ فقره جریمه ۲ میلیون ریالی برای رانندگان که دستورالعمل کرونایی را رعایت نکردند، صادر شده است.

وی افزود: امسال در قالب اجرای طرح محدودیت کرونایی ۴۳ هزار و ۳۹۲ دستگاه خودروی غیربومی که قصد ورود به استان را داشتند با تلاش نیروهای پلیس عودت داده شدند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خراسان شمالی گفت: در این مدت ۱۳۴ هزار و ۳۷۹ مورد تذکر لسانی به رانندگان داده شده است. 

وی به اقدامات انجام‌شده در خصوص نظارت بر نحوه رعایت دستورالعمل های بهداشتی کرونا در اصناف اشاره کرد و گفت: امسال ۶ هزار و ۷۰۱ موردبازدید از اصناف انجام‌ شده است که منجر به ارائه تذکر به یکهزار و ۶۴۹ مورد از اصناف شده و ۱۳۳ مورد از اصناف نیز با هماهنگی مقام قضایی پلمب شد.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خراسان شمالی افزود: در اجرای طرح محدودیت کرونایی نیروهای پلیس در ۱۹ نقطه ورودی و خروجی استان مستقر شده و تردد جاده ای خودروها را رصد کردند.

خراسان شمالی که از اواخر سال ۹۸ وارد همه گیری ویروس کرونا شد، تاکنون پنجموج از این بیماری را پشت سرگذاشته است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha