۴۵۰ هزار دانش‌آموز استان تهران در برابر ویروس کرونا واکسینه می‌شوند

شهرری ـ ایرنا ـ سرپرست اداره کل آموزش و پروش شهرستان های استان تهران، گفت: ۴۵۰ هزار دانش آموز بالای ۱۲ سال استان تهران از امروز به مدت ۲ روز در مقابل ویروس منحوس کرونا واکسینه می‌شوند.

به گزارش ایرنا، سید مجتبی هاشمی روز پنجشنبه در بازدید از روند واکسیناسیون دانش آموزان استان تهران در شهرری، اظهار داشت: واکسیناسیون دانش آموزان استان تهران در ۱۱۲ مرکز و مدرسه تعیین شده انجام می شود.

وی با بیان اینکه دانش آموزن پس از این ۲ روز نیز می توانند در مراکز واکسیناسیون نسبت به دریافت واکسن اقدام کنند، افزود: طرح واکسیناسیون کرونای دانش آموزی استان تهران نشان از درک بالا و دغدغه کادر آموزشی در خصوص تدریس حضوری دارد.

هاشمی اضافه کرد: با اتمام واکسیناسیون دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال استان تهران از اوایل آبان ماه مدارس به سمت بازگشایی حضوری سوق داده خواهد شد تا شاهد دوباره شور و نشاط اجتماعی دانش آموزان در فضاهای آموزشی و علمی باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه ۱۴۸ هزار دانش آموز واجد دریافت واکسن در مدارس شهرستان ری نیز شناسایی شده است، خاطرنشان کرد: ۳۸ مدرسه به عنوان پایگاه تزریق واکسن کرونا در شهرستان ری در خدمت دانش آموزان و اولیای آنان است.

به گزارش ایرنا، واکسیناسیون سراسری ۴۵۰ هزار دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال استان تهران از امروز(پنجشبه) به مدت ۲ روز در ۱۱۲ پایگاه واکسیناسیون انجام می شود، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران به همراه سید مجتبی هاشمی سرپرست اداره کل آموزش و پروش شهرستان های استان تهران، حسین یزدی خواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و حسین توکلی کجانی فرماندار ویژه شهرستان ری امروز با حضور در ۳ مدرسه در شهرری از روند واکسیناسیون دانش آموزان بازدید کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha