سردار اشتری از تمهیدات ویژه برای ترخیص خودروهای توقیفی خبر داد

مشهد- ایرنا- فرمانده ناجا گفت: همزمان با هفته گرامیداشت ناجا و به منظور کاهش پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا و کمک به هموطنان، تمهیداتی ویژه برای ترخیص خودروهای توقیفی و رسوبی پارکینگ‌های کشور، که فاقد دستور قضایی و یا تصادف منجر به جرح و فوت باشند، پیش‌بینی شده است.

پایگاه خبری پلیس روز جمعه به نقل از سردار حسین اشتری در سفر کاری به خراسان رضوی گزارش داد: از ۱۷ مهرماه تا پایان هفته ناجا، مالکان خودروها یا متصرفان موتورسیکلت های توقیفی و رسوبی که فاقد دستور قضایی و یا تصادف منجر به جرح و فوت باشند، می توانند با در دست داشتن مدارک و مراجعه به دفاتر پلیس ۱۰+ از این تسهیلات ویژه بهره مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش های پلیس این امکان فراهم شد هزینه نگهداری وسایل نقلیه موجود در پارکینگ ها که مربوط به بخش خصوصی است، مطابق با تعرفه های سال ۹۴ محاسبه و دریافت شود.

سردار اشتری افزود: طرح تقسیط جرایم معوق نیز از ۱۲ ماه به ۱۸ ماه افزایش یافته و این امکان فراهم شده تا مالکان وسایط نقلیه توقیفی و رسوبی در بازه زمانی ۱۸ ماهه، جرایم معوق خود را به صورت تقسیطی و تدریجی پرداخت کنند که اتخاذ این سیاست و تدبیر به منظور کمک به حال مردم در شرایط کرونایی حال حاضر و کاهش فشارهای اقتصادی ناشی از این شرایط است.

فرمانده ناجا اعلام کرد: همچنین دستور عدم توقیف خودروها با بیش از ۳۰ میلیون ریال جریمه نیز در هفته ناجا به پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ابلاغ شده‌است.

سردار اشتری افزود: پلیس برای افزایش خدمات انتظامی همراه با تسهیل و تسریع امور با تکیه بر فناوری های هوشمند به منظور توسعه امنیت پایدار تلاش مضاعف دارد.

فرمانده ناجا در این سفر به منظور رصد و بررسی وضعیت انتظامی و امنیتی خراسان رضوی، به صورت سرزده از برخی یگانهای انتظامی شهرستان های کاشمر، تربت حیدریه و کوهسرخ بازدید و روند خدمات انتظامی به مراجعان را رصد و ارزیابی کرد؛ همچنین سردار اشتری در این سفر کاری با برخی خانواده های معظم شهدا دیدار و گفت و گوی صمیمانه داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha