آغاز ثبت نام سی و هفتمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور

تهران- ایرنا- رییس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور از آغاز ثبت نام سی و هفتمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی این دانشگاه خبر داد و گفت: این آزمون روز یک شنبه ۹ آبان ماه سال ۱۴۰۰ به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از دانشگاه پیام نور، معصومه حسینی افزود: سی وهفتمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور روز یکشنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ به صورت الکترونیکی در مراکز استان های یزد، کرمان، آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، مازندران، خوزستان، تهران، کردستان و هرمزگان برگزار می‌شود.

وی در خصوص زمان شروع ثبت نام آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت در این آزمون از امروز ۱۸ مهر ماه آغاز می شود و متقاضیان باید به صورت الکترونیکی و از طریق پرتال دانشگاه پیام نور – مرکز سنجش و آزمون  http://azmoon.pnu.ac.ir/Portal/Home برای ثبت نام اقدام کنند.

رییس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور ادامه داد: کارت شرکت در آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور  از چهارم تا نهم آبان ماه سال جاری توزیع می شود.

حسینی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط خاص کرونا، ظرفیت ثبت نامی در مراکز مجری محدود است. هزینه ثبت نام نیز باید به صورت الکترونیکی در هنگام ثبت نام و از طریق سایت پرداخت شود. داوطلبان دقت داشته باشند که به هیچ وجه مبلغ ثبت نام را به صورت دستی و از طریق شعب پرداخت نکنند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رفع مشکلات احتمالی می توانند با شماره تلفن ۲۲۴۵۸۲۹۷-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha