قدردانی نماینده ایذه از رهبر انقلاب برای دلجویی از خانواده شهید لندی

تهران- ایرنا- نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی از دلجویی رهبر انقلاب از خانواده شهید لندی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «عبدالله ایزدپناه» در نشست علنی روز -یکشنبه-مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: شهید لندی نمونه بارز جبهه درخشان از فرهنگ والا و ارجمندی است که اسطوره هایش همانند رستم و سهراب تداوم و سپس با عجین شدن در اسلام الگوهایی همچون علی هاشمی، مجید وفایی، نادر ایزدپناه، حسین فهمیده، بهنام محمدی و شهید ۱۱ ساله خشی و اکنون علی لندی می آفرینند تا چراغ پرنوری  برای هدایت باشند

نماینده ایذه افزود: بدون شک حرکت پرشتاب به سوی این افق امیدبخش در برهه حساس کنونی جز با رهبری داعیانه سکاندار نظام اسلامی امام خامنه ای امکان پذیر نبوده و از طرف مردم حوزه انتخابیه و خانواده شهید لندی از حضرت ایشان کمال تشکر را داریم که قلب خانواده این بزرگ پهلوان کوچک و مردم فداکار و انقلابی خوزستان را با پیام پرمهر و دلجویانه پدرانه منور فرمودند و همچنین از مسوولان نظام و سران قوا برای ابراز همدردی تشکر می کنیم.

به گزارش ایرنا، علی لندی نوجوان ۱۵ ساله اهل شهرستان ایذه در استان خوزستان  در یک حادثهٔ آتش‌سوزی  در ایذه، جان دو زن سالمند را نجات داد. وی که دچار سوختگی شدید شده بود دو هفته  بعد  به‌علت سوختگی درجه سوم، در یکم مهرماه سال جاری درگذشت.  از وی به‌عنوان «نوجوان فداکار ایذه‌ای» یادکرده‌اند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha