وزیر ورزش: با همگرایی در تقویت بیشتر ورزش گام برداریم

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه وحدت ملی و همدلی در شبکه مدیریت ورزش کشور پیام خوبی برای بیرون از کشور دارد گفت: امیدوارم با همگرایی بین کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش، بتوانیم در تقویت بیشتر ورزش گام برداریم.

به گزارش ایرنا، سیدحمیدسجادی امروز (دوشنبه) در آیین رونمایی از سردیس پنج مدال‌آور ایران در المپیک اظهار داشت: با همدلی بین کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش امیدوارم تعاملات را بیشتر کرده و با کمیته بین‌المللی المپیک ارتباط خوبی برقرار کنیم.

وی اظهار داشت: از پیروزی‌های تیم‌های ملی کشتی لذت بردیم و غرور ملی را احساس کردیم، منتظریم فوتبال هم صعود کند. به رخ کشیدن خوبی‌ها بسیار مهم است؛ یکی از ابعاد کار فرهنگی در ورزش به رخ کشیدن اصالت‌ها است. برای مثال فوتبال یک فرهنگ، وزنه برداری، باستانی و .... یک فرهنگ دارند. خوب است که این فرهنگ را نشان دهیم.

سجادی با اشاره به حضور در مراسم رونمایی از سردیس قهرمانان گفت: هروقت در این نوع مناسبت‌ها حضور می‌یابم قدم بلندتر می‌شود. این‌گونه فعالیت‌ها و اقدامات در ورزش افتخارآفرین است.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: کمیته ملی المپیک کشور را مانند یک معدن ببینیم و  باید با ورز دادن اندیشه‌ها به ابعاد کمیته واقف شویم. همیت و وحدت ملی و همدلی در شبکه مدیریت ورزش کشور پیام خوبی برای بیرون از کشور دارد. بیرون از کشور این موفقیت ها را دوست ندارند و دوست دارند مانع ایجاد کنند. ما باید نشان دهیم انقلابی و پر شور هستیم.

وزیر ورزش ادامه داد: امیدوارم با همگرایی که بین کمیته و وزارت ورزش موجود است بتوانیم در تقویت بیشتر ورزش گام برداریم. پیروزی کشتی در نروژ  به جامعه نشاط داد و مهمتر اخلاق و منش و پهلوانی است که در همه جا باید سرآمد باشد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha