"کاروان کودکی" در سنندج به راه افتاد

سنندج - ایرنا - "کاروان کودکی" همزمان با هفته ملی کودک در سطح شهر سنندج به همراه آهنگ شادی در این شهر به راه افتاد.

به گزارش ایرنا، این کاروان از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان در قالب پنج دستگاه ماشین تزیین شده و به منظور شادی بخشی و آشنایی کودکان و نوجوانان و خانواده ها همزمان با هفته ملی کودک برگزار شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان در این مراسم اظهار داشت: در این هفته کاروان کودکی ضمن حرکت در خیابان های سنندج به حاشیه شهر سفر کرد و به کودکان و نوجوانان ساکن در این مناطق کتاب اهدا کرد.

سهیلا شیخی افزود: اهدای کتاب به کتابخانه‌های دفاتر تسهیل گری مناطق حاشیه شهر سنندج از دیگر برنامه های حرکت کاروان کودکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان است.

وی گفت: نشاط ‌بخشی به آینده‌سازان ایران اسلامی از مهمترین اولویت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفته کودک است که برنامه های امسال نیز در این راستا اجرا می شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان یادآور شد: برنامه های هفته ملی کودک با هدف توجه افکار عمومی نسبت به اهمیت دوران کودکی، ویژگی ها، نیازها، و خواسته های کودکان از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۲ مهرماه با شعار حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی در مراکز کانون استان کردستان برگزار می شود.

۲۱ مرکز فرهنگی و هنری ثابت و چهار کتابخانه سیار روستایی به کودکان و نوجوانان کردستان خدمات‌رسانی می‌کنند. در حال حاضر ۴۱ هزار کودک و نوجوان در سطح استان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha