حضور ۲ بازیکن آمریکایی در تیم خانه بسکتبال خوزستان

اهواز - ایرنا - رییس هیات بسکتبال خوزستان گفت: ۲ بازیکن آمریکایی، تیم خانه بسکتبال خوزستان را در فصل جدید رقابت های لیگ برتر همراهی می کنند.

مجتبی پیرعباسی سه شنبه شب در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: آنتونی جنیوری و دارینگتون هابسون پس از توافق با مسوولان خانه بسکتبال خوزستان به این تیم اضافه شدند.

وی افزود: جنیوری ۲۰۵ سانتی متری ۲۸ ساله بوده که در پست های سه و چهار بازی می کند. همچنین هابسون ۳۴ ساله که ۲۰۱سانتی متر قد دارد فصل گذشته پیراهن پنارول آرژانتین را بر تن داشت.

رییس هیات بسکتبال خوزستان با اشاره به اینکه حماد سامری هدایت تیم خانه بسکتبال استان را در این فصل به عهده دارد گفت: امیررضا شهروش، آرش ثابتی اقدم، مصطفی عبدالله وند، شاهرخ نجفی، ابوالفضل قادریان، سعید صالحی، محمدرضا بختیاری، محمد بغلانی، احمد قاطع، محمدمهدی صیدی، بهنام پیام، محمد منجی و مرتضی ماهورزاده دیگر بازیکنان تیم بوده که همگی بومی هستند.

وی با بیان اینکه رقابت های لیگ برتر از روز ۲۴ مهرماه به صورت متمرکز در تهران آغاز می شود افزود: تیم پالایش نفت آبادان دیگر نماینده استان در این رقابت ها بوده که در این فصل از بازیکنان بومی استان بهره می برد و امیدواریم همچون دوره های قبل نتایج خوبی کسب کند.

پیرعباسی گفت: نمایندگان استان در گروه الف این پیکارها با تیم های شهرداری گرگان، ذوب آهن اصفهان، مس کرمان، کاله، نیروی زمینی و نظم آوران سیرجان هم گروه هستند که امیدواریم عملکرد درخشانی داشته باشند.

پنج بسکتبالیست خوزستانی به تیم ملی جوانان فراخوانده شدند

وی افزود: آرین عسگرنژاد، آروین آغاجری، باربد بیگدلی، پارسا استور و وائل نواصر پنج بازیکن جوان خوزستانی با صلاحدید کادر فنی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

پیرعباسی با اشاره به اینکه اردوی تیم ملی جوانان از روز ۲۴ تا ۲۸ مهرماه به میزبانی باشگاه کاله در مازندران برگزار خواهد شد گفت: برنامه هیات توجه به رده های پایه بوده و تلاش می کنیم تا بازیکنان بیشتری از استان به تیم های ملی راه پیدا کنند.

وی بیان کرد: هدفمان توسعه و گسترش بسکتبال در تمام نقاط استان است و سعی می کنیم به استعدادیابی تمرکز بیشتری داشته باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha