بسته هدیه سازمان بازرسی کل کشور به وزیر ورزش تقدیم شد

تهران - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور در دیدار با وزیر ورزش و جوانان بسته هدیه این سازمان به دولت شامل اهم آسیب‌ها و چالش‌های حوزه ورزش و جوانان را به سجادی تقدیم کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان بازرسی کل کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی عرب‌انصاری در دیدار با وزیر ورزش و جوانان ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و انتصاب سید حمید سجادی، سیاست های سازمان در موضوع نظارت و بازرسی و پیشگیری مبتنی بر سند تحول دستگاه قضایی را تشریح کرد.

عرب‌انصاری با اشاره به بسته هدیه سازمان بازرسی به وزیر ورزش و جوانان اظهارداشت: موضوعات مندرج در این کتابچه متشکل از نقاط قوت و ضعف، آسیب‌ها و چالش‌ها و ظرفیت‌های وزارت ورزش و جوانان است.

سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات سازمان بازرسی کل کشور در موضوع مبارزه با فساد در وزارت ورزش و جوانان به کمک سازمان بازرسی و سایر دستگاه‌های نظارتی تأکید کرد و افزود: با تمام وجود به نظارت و پایش عملکرد زیرمجموعه و مبارزه با فساد معتقدم و هر عقل سلیم در مدیریت از بازوهای نظارتی مثل سازمان بازرسی کل کشور استفاده می‌کند.

در ادامه این نشست مسعود طاهری‌جعفری بازرس‌کل امور ورزش، جوانان و میراث فرهنگی سازمان بازرسی کل کشور نیز بخشی از عملکرد، نقطه نظرات کارشناسی و اقدامات سازمان در موضوع پیشگیری و مبارزه با فساد در این حوزه مانند جلوگیری از برخی واگذاری‌های غیر قانونی اماکن ورزشی را تشریح کرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور ۲۴ شهریور سال جاری از آماده‌سازی گزارشی با عنوان «هدیه به وزرای دولت» خبر داد و افزود: این گزارش‌ها شامل معرفی نقاط قوت، ضعف و چالش‌های مربوط به دستگاه‌هاست که مناسب است وزرا در ابتدای کارشان با آن‌ها آشنا شوند زیرا تمرکز سازمان بازرسی کل کشور همچنان بر نظارت و رویکرد پیشگیرانه است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha