نایب رییس فدراسیون فوتبال: دیدار وزیر ورزش زنان ملی‌پوش را دلگرم کرد

تهران- ایرنا- نایب رییس زنان فدراسیون فوتبال گفت: حضور وزیر ورزش و جوانان در تمرین تیم ملی فوتبال زنان، ملی پوشان را دلگرم کرد.

به گزارش ایرنا، «شهره موسوی» نایب رییس زنان فدراسیون فوتبال در گفت‌وگویی اظهار داشت: حضور همزمان وزیر ورزش و جوانان و (شهاب‌الدین عزیزی خادم) رییس فدراسیون فوتبال در تمرین تیم‌های ملی مردان و زنان نشان از نگاه یکسان حمید سجادی(وزیر ورزش) به این دو تیم داشت. حضور روحیه بخش وزیر ورزش و جوانان نه تنها مایه دلگرمی دختران ملی‌پوش، مربیان و دست اندرکاران تیم ملی شد بلکه این پیام را به تمام زنان ورزشکار رساند که وی به عنوان وزیری از جنس ورزش، ورزش زنان را نیز جدی گرفته و این بدان معنا است که زمان رشد و بالندگی دختران ایرانی در این عرصه فرا رسیده است.

وی ادامه داد: سجادی پس از ارائه پیشنهاد کادر فنی و فدراسیون، این موضوع را پذیرفت که وزارت ورزش و جوانان، هزینه رفت و برگشت تیم ملی فوتبال زنان به منظور برگزاری اردوی ١٠ روزه به شارلروا بلژیک را تقبل کند.

نایب رییس زنان فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در نشستی که رییس فدراسیون فوتبال ایران با رییس باشگاه شارلروا برگزار کرد، مقرر شد تا تمام هزینه‌های تیم ملی در مدت زمان حضور در بلژیک، توسط باشگاه مربوطه پرداخت شود.

وی اضافه کرد: از سجادی تشکر می‌کنم که با این برخوردهای یکسان و مهربانانه باعث می‌شود تا دختران ایرانی بدانند که وزیر ورزش و جوانان ایران اسلامی نگاهی معنوی و حمایتی نسبت به ورزش حرفه‌ای زنان دارد.

موسوی گفت: بدون شک حمایت‌های بی دریغ وزارت ورزش و جوانان و رییس فدراسیون فوتبال در تداوم نتایج ارزشمند دختران فوتبالیست ایرانی در عرصه بین المللی بسیار مؤثر خواهد بود. امید است زنان ملی‌پوش که با صعود خود به جام ملت‌های آسیا تاریخ ساز شدند با توکل به خداوند متعال و حضوری آبرومندانه در این رقابت‌ها پاسخ مناسبی به حسن نظر و اعتماد وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون فوتبال بدهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha