خانواده‌ شهیده‌های سلامت تقدیر می‌شوند

تهران- ایرنا- مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در امور زنان و خانواده گفت: از نمایندگان امور زنان و خانواده فعال مراکز و خانواده شهیده‌های سلامت دانشگاه تقدیر می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سمیه اسماعیلی افزود: مراسم تقدیر با حضور معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده یکشنبه ۲۵ مهرماه برگزار خواهد شد.

وی ضمن اعلام شعار هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا) با عنوان «زنان، مدیریت سلامت و مهار کرونا» افزود: این هفته با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی گروه های مختلف جامعه با اولویت سلامت زنان برگزار می شود.

وی اظهار کرد: روزشمار هفته پایانی مهرماه ۱۴۰۰ از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با عنوان هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا) از ۲۴ تا ۳۰ مهر ماه اعلام شده است.

اسماعیلی افزود: پس از شیوع همه گیری کرونا در جهان و ایران و با توجه به اهمیت نقش زنان در سیر کنترل این بیماری، امسال شعار هفته ملی سلامت بانوان ایران «زنان، مدیریت سلامت، مهار کرونا» تعیین شده است.

مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در امور زنان و خانواده ضمن یادآوری رشادت های بانوان این دانشگاه علوم  در جبهه نبرد با کرونا و حضور فعال  زنان در مراکز بهداشتی و درمانی برای مهار این بیماری تاکید کرد: درخشش نام ۶ بانوی شهیده سلامت و ایثار دانشگاه، مهر تاییدی بر این رشادت ها است.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: برنامه های اختصاصی طراحی شده برای بانوان دانشگاه در ۲ سطح جمعیت تحت پوشش به عنوان گیرندگان خدمات بهداشتی و درمانی و همچنین کارکنان در قالب مخاطبان داخلی هفته ملی سلامت بانوان، اجرا خواهد شد.

وی با تاکید بر این که هفته ملی سلامت بانوان امسال طی سمیناری با عنوان تمایز های عملکردی مغز بانوان، شنبه ۲۴ مهرماه از ساعت ۱۳ تا ۱۴ آغاز خواهد شد، افزود: تقدیر از جهادگران سلامت در سطوح مختلف اعم از دانشجو و کارمند از دیگر برنامه های این مراسم است.

اسماعیلی اضافه کرد: برنامه های معرفی شده که پتانسیل استفاده عموم بانوان شاغل دانشگاه و سایر مراکز و ادارات استان را دارند، با جزئیات اطلاع رسانی می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha