جهاد اسلامی: برای دفاع از اسرای فلسطینی لازم باشد جنگ هم می‌کنیم

تهران – ایرنا – دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین چهارشنبه شب گفت: برای دفاع از اسرای فلسطینی حتی لازم باشد به سمت جنگ هم می‌رویم.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری معا فلسطین، زیاد نخاله گفت: ما فرزندان خود را در زندان‌های صهیونیستی رها نمی کنیم تا قربانی دست دشمن شوند و در کنار آنها خواهیم بود و با هر آنچه در اختیار داریم از آنها پشتیبانی می‌کنیم.

وی افزود: حتی اگر شده باشد برای دفاع از آن‌ها به سمت جنگ هم می رویم و هیچ توافق یا ملاحظات دیگری ما را از این کار منع نخواهد کرد.

پیش تر طارق عزالدین سخنگوی جهاد اسلامی گفته بود که ۱۵۰ اسیر این جنبش از امروز در زندان‌های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زدند.

وی گفت: آغاز اعتصاب غذای اسرا گامی در مسیر تشدید تدریجی نبرد اسرا علیه مدیریت زندان های این رژیم و دستگاه اطلاعاتی آن است.

سازمان زندان‌های صهیونیستی به ویژه پس از فرار ۶ اسیر فلسطینی از زندان جلبوع، اقدامات غیر قانونی علیه اسرا را شدت بخشیده و مجازات‌های سنگینی را بر آن‌ها اعمال کرده است.

در همین راستا، دادگاه نظامی رژیم صهیونیستی روز دوشنبه دو اسیر دیگر را به کمک به ۶ اسیر فراری از زندان جلبوع متهم و احکام و مجازات‌های سنگینی را برای آنان صادر کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha