۱۵۸ کیلوگرم ماده مخدر گُل در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۱۵۸ کیلوگرم ماده مخدر گل در شهرهای کرمانشاه و هرسین طی عملیات‌های جداگانه خبر داد.

سردار جمال سلمانی روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: در مأموریت نخست و پس از اطلاع ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی کرمانشاه مبنی بر فعالیت اعضای یک باند در کار توزیع مواد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه اعضای باند در یکی از روستاهای حوزه پاسگاه قزانچی کرمانشاه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

سردار سلمانی خاطرنشان کرد: در بازرسی های انجام شده ۱۱۹ کیلوگرم ماده مخدر گل کشف و در این راستا ۲ عضو باند دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه از کشف ۳۹ کیلوگرم ماده مخدر گل و دستگیری یک باند سه نفره توزیع خبر داد و گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر هرسین مبنی بر فعالیت اعضای یک باند در کار توزیع مواد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه اعضای باند شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

سردار سلمانی خاطرنشان کرد: در بازرسی های انجام شده ۳۹ کیلوگرم ماده مخدر گل کشف و هر سه عضو باند دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha