تنها نقطه امید آمریکا برای تداوم شرارت ایجاد ناامنی در منطقه است

تهران- ایرنا- امام جمعه شریف آباد پاکدشت گفت: غرب و آمریکا برای عملی کردن اهداف شوم و فتنه‌های خود در منطقه دست به ایجاد ناامنی می‌زنند و تنها راه مقابله با آن، حفظ اتحاد و هوشیاری ملت های مسلمان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم خداپرست در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته شریف آباد پاکدشت، با محکوم کردن حادثه شهادت جمعی از مردم مظلوم افغانستان اظهار داشت: آمریکا بعد از دو دهه ایجاد اختلاف و شرارت در افغانستان مجبور به خروج از این کشور شد و برای رسیدن به اهداف شوم خود بهترین ابزار و گزینه را در استقاده از داعش می‌بیند.

وی افزود: آمریکا با آگاهی از موقعیت استراتژیک ایران در همسایگی افغانستان، برای پیشبرد اهداف خود تلاش دارد تا با ایجاد اختلافات مذهبی و اختلاف افکنی از طریق اهرم شوم داعش،  ایران را به گود اختلافات و نزاع بکشاند ولی با تدابیر رهبر معظم انقلاب، این توطئه خنثی شد.

خداپرست تصریح کرد: داعش که در مناطق سوریه، عراق و دیگر مناطق از ایران اسلامی شکست سختی متحمل شد تلاش دارد تا با ایجاد جنگ در منطقه افغانستان، به هدف خود که همان صدمه زدن به ایران اسلامی است دست یابد.

وی در بخشی دیگر از خطبه‌های نماز جمعه با دعوت از مردم برای تزریق واکسن کرونا گفت: برای ریشه کن کردن این ویروس همه مردم باید در طرح ملی واکسیناسیون شرکت کنند تا علاوه بر ایمنی خود، جامعه را نیز در برابر این بیماری مصون کنند.

وی با اشاره به احتمال بازگشایی مدارس گفت: با  وجود تزریق مطلوب واکسن کرونا، هنوز هم خانواده‌ها نگران حضور فرزندان خود در مدارس هستند لذا مسوولان باید با تدابیر لازم، ضمن حفظ سلامتی دانش‌آموزن، دغدغه خانواده‌ها را در این خصوص کم کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha