۳۵ ایستگاه قطارشهری مشهد آماده ارائه خدمات واکسیناسیون است

مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد از آمادگی برای اختصاص ۳۵ ایستگاه قطارشهری به موضوع واکسیناسیون عمومی خبر داد.

هاشم دائمی روز شنبه در نشست ستاد کرونای خراسان رضوی افزود: بخشی از شهروندان نسبت به زدن واکسن کرونا مقاومت‌هایی از خود نشان می‌دهند لذا با توجه به هماهنگی‌های به‌عمل آمده با مجموعه مدیریت شهری و به منظور تسهیل شرایط برای واکسیناسیون عمومی، پیشنهاد می‌شود این خدمات در ایستگاه های قطارشهری ارائه شود.

وی خاطرنشان کرد: عادی‌انگاری شرایط از سوی شهروندان واکسینه شده، بسیار خطرناک است و از سوی دیگر شاهد برگزاری دورهمی‌های مختلف خانوادگی و مراسم متعدد هستیم که می تواند شرایط نگران‌کننده‌ای را ایجاد کند.

دائمی افزود: با تداوم اقدامات این‌چنینی، آغاز موج ششم در مشهد دور از انتظار نیست و امیدواریم شهروندان‌ همراهی لازم را داشته باشند.

هم‌اکنون تعداد بستری‌شدگان روزانه کرونا در خراسان رضوی به ۱۶۰ نفر رسیده است که ۱۳۵ نفر از این تعداد مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی مشهد است که علاوه بر کلانشهر مشهد، ۱۵ شهرستان دیگر استان را زیر پوشش خدمات خود دارد. 

 در زمان اوج گیری موج پنجم کرونا طی مردادماه امسال، تعداد بستری‌شدگان این بیماری در خراسان رضوی به ۹۰۰ نفر در روز نیز رسیده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha