دوره دانش‌افزایی مراکز مشاوره ازدواج و خانواده کشور در همدان آغاز شد

همدان- ایرنا- دوره مجازی دانش‌افزایی ویژه مدیران، روان‌شناسان و مشاوران مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده کشور زیر نظر دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان به میزبانی همدان آغاز شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان در بازدید از این دوره دانش افزایی در همدان با بیان اینکه در این دوره از اساتید ملی بهره گرفته شده است اظهار داشت: در این دوره بیش از ۲۰۰ مشاور از سراسر کشور در زمینه تقویت مهارت‌ها در ارائه مشاوره موثر آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند.

«اعظم کریمی» ابراز امیدواری کرد این دوره دانش افزایی در نهایت به افزایش مهارت مشاوران و جذب بیشتر مردم و به‌ویژه جوانان به مراکز مشاوره منجر شود.

وی بیان کرد: معتقدیم مشاوره به هنگام و به‌موقع می‌تواند به انتخاب آگاهانه منجر شود و انتخاب آگاهانه از آسیب‌های بعدی نظیر جدایی در سال‌های اولیه ازدواج جلوگیری می‌کند.

مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه در بخش فرهنگ‌سازی کارگاه‌های آموزش پیش از ازدواج با استفاده از توان سازمان‌های مردم نهاد در سراسر کشور برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این کارگاه‌ها در تمامی شهرستان‌ها نیز به صورت ماهانه برگزار می‌شود و مدرسان این کارگاه‌ها به صورت مستمر آموزش می‌بینند.

دوره مجازی دانش‌افزایی ویژه مدیران، روان‌شناسان و مشاوران مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده کشور به مدت سه روز به میزبانی همدان دایر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha