سرمربیِ سرشناسِ حریف تیم ملی با اولتیماتوم ماندنی شد

تهران- ایرنا- «برت فان‌مارویک» طی جلسه‌ای که با مسوولان فدراسیون فوتبال امارات برگزار کرد با شرایطی خاص همچنان سرمربی تیم ملی این کشور باقی ماند.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال امارات در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در چهار بازی نخست خود در گروه A بردی نداشته و با سه تساوی و یک باخت در رده چهارم قرار دارد. تنها باخت این تیم در جدال با تیم ملی ایران رقم خورد.

تساوی خانگی مقابل عراق در هفته چهارم باعث شد تا رسانه‌های اماراتی از برکناری برت فان‌مارویک سرمربی کهنه‌کار و هلندی تیم‌ ملی کشورشان صحبت کنند و حتی  مهدی علی، سرمربی تیم شباب الاهلی امارات گزینه جانشینی سرمربی اسبق تیم ملی هلند شد اما در نهایت با تصمیم فدراسیون فوتبال امارات، فان‌مارویک به کار خود فعلا ادامه خواهد داد.

در این بین جلسه‌ای اضطراری بین فان‌مارویک و مسوولان فدراسین فوتبال امارات برگزار شد و در نهایت با توضیحات این سرمربی هلندی و همچنین اولتیماتومی که به وی برای دو بازی پیش رو داده شد و همچنین زمان کم برای پیدا کردن یک جاگزین مناسب، تصمیم به ادامه همکاری گرفته شد.

امارات در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید  ماه آینده به مصاف تیم‌های کره‌جنوبی و لبنان برود. فان مارویک اگر نتواند طلسم نبردن های امارات را در دو بازی پیش رو بشکند بدون شک برکنار می‌شود. آنها احتمالا برای کسب رتبه سوم باید در این گروه تلاش کنند چرا که فاصله‌شان با ایران و کره جنوبی به ترتیب به هفت و پنج امتیاز رسیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha