بانوان کرمانشاهی در اردوی تیم ملی قایقرانی حضور یافتند

کرمانشاه - ایرنا - اردوی انتخابی تیم ملی روئینگ بانوان و آقایان ایران در حالی از امروز (۲۶ مهر) آغاز شده است که ۲ بانوی کرمانشاهی نیز در آن حضور دارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، "هانیه بیداد" و "نازنین رحمانی" ورزشکاران کرمانشاهی دعوت شده به اردوی تیم ملی روئنیگ بانوان ایران هستند که زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را دنبال می کنند.

این اردو با حضور ۲۲ ورزشکار زن از ۲۶ تا ۳۰ مهر به میزبانی دریاچه آزادی تهران که شامل نفرات منتخب مسابقات قهرمانی کشور و ملی‌پوشان المپیکی می شود، برگزار خواهد شد.

کرمانشاه در بخش روئینگ آقایان ورزشکار دعوت شده به اردو ندارد.

تیم ملی روئینگ بانوان ایران خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا که آذر امسال در تایلند برگزار می شود و همچنین  بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین آماده می کند.

هدایت تیم های ملی روئینگ بزرگسالان و جوانان روئینگ ایران برعهده هما خاتمی و سولماز عباسی قرار دارد.

قهرمانی ورزشکار کرمانشاهی در مسابقات جنگجویان ووشو

مرحله نهایی رقابت‌های آزاد ساندا موسوم به «مبارزه جنگجویان ووشو» با حضور مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

در این رقابت ها و در دسته ۶۰- کیلوگرم پیمان رحمانی ورزشکار کرمانشاهی با برتری مقابل محمدعلی اقتدار از هرمزگان در دیدار نهایی به عنوان قهرمانی دست یافت.

محسن محمدسیفی از زنجان در وزن ۷۰- کیلوگرم، مجید هاشم بیگی از زنجان در دسته ۸۰- کیلوگرم و مهدی مرادی از البرز در دسته ۹۰- کیلوگرم دیگر قهرمانان این رقابت ها بودند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha