رییس فدراسیون آینده‌سازان کشتی را به دوری از حواشی ترغیب کرد

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون کشتی امروز (دوشنبه) در جمع نونهالان آزادکار و مربیان سازنده آن‌ها حضور یافت و خطاب به آینده‌سازان این رشته، گفت: از حواشی دور کنید و تنها به فکر مدال المپیک باشید.

به گزارش ایرنا، «علیرضا دبیر» در جمع آینده سازان کشتی آزاد ایران، اظهار داشت: سالن شهید صدرزاده به دلیل امکانات مناسب در اختیار تیم‌های بزرگسالان قرار دارد و قهرمانان بزرگی مانند حسن یزدانی در آن تمرین می کنند و اکنون شما نیز در این سالن تمرین می کنید. شاید از خودتان بپرسید چرا شما را به این خانه کشتی آوردیم، چون برای ما عزیز و آینده این ورزش هستید.

رئیس فدارسیون کشتی گفت: هر فردی قهرمانی و طلای المپیک می خواهد باید توکلش بر خدا باشد و ارتباط خوبی با آفریننده خود برقرار کند ضمن اینکه تلاش و ممارست خود را نسبت به سایرین بیشتر کند. تمرینات خود را منظم انجام دهید، خوب تغذیه کنید و خوب بخوابید. 

وی تصریح کرد: به دنبال این نباشید که سبک کشتی یک فرد را تقلید کنید، خوب کشتی گرفتن را یاد بگیرید و مربیان این را بدانند که باید سبک دیگران را از ذهن شما پاک کنند. کشتی گیر باید زیرگیر باشد و توانایی این را داشته باشد که با هر دو دست هر دوپا را بگیرید، ضمن اینکه فنون بدلکاری را نیز بلد باشد و این روش قهرمان المپیک و جهان شدن است.

رئیس فدراسیون با تأکید بر اینکه آینده سازان کشتی باید از حواشی به دور بوده و فقط به فکر کسب مدال طلا باشند، خطاب به آنان اظهار داشت: شما باید بدانید موبایل و فضای مجازی برای شما سم است. نماز خواندن را هم سرلوحه کار خود کنید. با ذهن قهرمانی شدن در المپیک باید زندگی کنید تا قهرمان شوید.

همچنین، «حسن یزدانی» و «امیرحسین زارع» قهرمانان کشتی آزاد کشورمان نیز در جمع نونهالان کشتی حضور یافتند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha