جانشین سپاه سرپل‌ذهاب: قدرت ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدا است

قصرشیرین- ایرنا- جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سرپل‌ذهاب گفت: قدرت ایران اسلامی در تمام عرصه‌ها مدیون خون پاک شهدا و گذشت و ایثار خانواده‌های معزز آنان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ پاسدار «مجتبی کاکایی» روز سه‌شنبه در دیدار با تعدادی از خانواده های شهدا در منازل آنان با گرامیداشت هفته وحدت و میلاد با سعادت رسول اکرم (ص) افزود: خانواده‌های شهدا با گذشت از جان عزیز فرزندان خود برای دفاع از مرز و بوم در برابر دشمن بعثی عراق آرامش و اقتدار و امنیت را برای مردم فراهم کردند.

وی اظهار داشت: ما امروز وظیفه داریم امانت شهدا را حفظ کنیم و ادامه دهندگان راه شهدا باشیم تا بیش از پیش کشور در مسیر رشد و تعالی قرار گیرد.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سرپل ذهاب ادامه داد: مسوولان باید از خانواده شهدا الگو بگیرند و برای خدمت به مردم بدون چشم داشت پا به میدان دفاع بگذارند و مدافعان آرمان های والای اسلام و انقلاب باشند.

سرهنگ کاکایی گفت: خانواده های معظم شهدا نماد بارز صبر و مقاومت در برابر سختی ها هستند و با تاسی از حضرت زینب (س) سختی و مشقت بسیاری را به جان خریده اند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت در هشت سال جنگ تحمیلی بارها مورد حمله هوایی، گلوله باران و موشک باران ارتش بعث قرار گرفت و در این مدت ۸۵۶ شهید، یک هزار و ۴۰۰ جانباز و ۱۱۲ آزاده سرافراز تقدیم نظام اسلامی کرده است.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha