سرمربی پدیده: نتیجه تساوی با وجود کمبودها از ارزشهای این تیم نمی‌کاهد

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: نتیجه تساوی بازی امروز با تیم آلومینیم اراک با توجه به شرایط و کمبودهای موجود از ارزش‌های بازیکنان ما کم نمی‌کند.

محمدرضا مهاجری روز سه‌شنبه در نشست خبری بعد از دیدار تیم پدیده با تیم آلومینیم اراک در مشهد افزود: باید به غیرت و تعصب و بازیکنانی که امروز برای پدیده به زمین آمدند آفرین گفت و دستان آنان را بوسید.

وی ادامه داد: امروز تیم پدیده فقط ۱۳ بازیکن آن هم در پست‌های غیر تخصصی و یک دروازه بان داشت و ما از شرایط میزبانی برخوردار نبودیم زیرا بازیکنان جوان ما این زمین فوتبال را ندیده بودند، شرایط ما از نظر میزبانی با تیم اراک برابر بود.

سرمربی تیم پدیده گفت: بازیکنانی که امروز به زمین آمده بودند حتی یک جلسه بازی تدارکاتی نداشتند اما با اتخاذ یک استراتژی خوب دفاعی، بازی را بویژه در دقایق پایانی به خوبی اداره کردند.

وی با بیان اینکه باشگاه پدیده مشکلاتی دارد افزود: باید شرایط و مشکلات مربوط به مالکیت تیم را به صورت کدخدامنشی با مسوولان فوتبال استان رفع کنیم.

مهاجری ادامه داد: این تیم یا نباید به مالک گذشته بازگردانده می‌شد یا اکنون که این اتفاق افتاده باید از ظرفیت آن استفاده کرد، نباید خودزنی نمود، حالا که تیم را داده اید باید از آن حمایت کنید.

وی گفت: تیم های خصوصی امکان رقابت با تیم های دولتی را ندارند و نمی توان آنها را با هم مقایسه کرد، نمی توان بنشینیم و در باره مسوولان تیم و فوتبال استان قضاوت کنیم، همه در یک جبهه هستیم و برای یک هدف می جنگیم.

سرمربی تیم پدیده با بیان اینکه اگر پدیده به دسته یک سقوط کند باید فاتحه فوتبال خراسان را خواند افزود: تیم فوتبال پدیده متعلق به تمامی شهر است و باید تکلیف آن را مشخص کرد و مشکلات را برطرف نمود.

بازی بطور کامل در اختیار آلومینیم بود

سرمربی تیم آلومینیم اراک نیز گفت: تیم ما از همه لحاظ از جمله مالکیت توپ، بازی سازی و شکل و فرم، بازی را در اختیار داشت اما در ضربات پایانی و بویژه یک سوم پایانی در حمله موفق نبودیم.

رسول خطیبی افزود: با توجه به اینکه بازی نخست را انجام می دادیم می توان استرس و ناهماهنگی در تیم را نیز به عنوان دلایل ناکامی آلومینیم در بازی امروز عنوان کرد.

وی توان فوتبال خراسان رضوی را خوب توصیف کرد و ادامه داد: با چنین ورزشگاه خوب و همچنین شهر بزرگ مشهد، انتظار داشتیم شاهد فوتبال بهتر در این بازی باشیم هرچند ما نیز مانند پدیده از چندین بازیکن اصلی خود محروم بودیم.

تیم فوتبال پدیده خراسان امروز (سه‌شنبه) در چارچوب هفته نخست بازیهای لیگ برتر فوتبال، مقابل مهمان خود تیم آلومینیم اراک با تساوی بدون گل متوقف شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha