سه کشتی گیر و یک مربی کرمانشاهی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

کرمانشاه - ایرنا - رئیس هیات کشتی کرمانشاه گفت: اردوی تیم‌های ملی کشتی آزاد نیروهای مسلح و امید ایران برای حضور در مسابقات جهانی در حالی برگزار می‌شود که سه کشتی گیر و یک مربی کرمانشاهی نیز در آنها حضور خواهند داشت.

محمدحسین محبی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بهمن تیموری و یدالله محبی به عنوان ورزشکار و جعفر دلیری به عنوان مربی به تیم ملی کشتی نیروهای مسلح و محمدرضا قیاسی نیز به اردوی تیم ملی کشتی امیدهای کشور دعوت شده‌اند.

وی در خصوص اردوی تیم ملی کشتی آزاد نیروهای مسلح افزود: اردوی این تیم برای حضور در مسابقات جهانی از ۲۸ مهر تا ۱۲ آبان به میزبانی خانه کشتی شهید ابراهیم هادی تهران و با حضور ۱۰ ورزشکار برگزار می‌شود.

رئیس هیات کشتی کرمانشاه تاکید کرد: تیموری در وزن ۷۹ کیلوگرم و محبی نیز در وزن ۱۲۰ کیلوگرم کشتی می گیرند و اگر مشکل خاصی پیش نیاید نمایندگان کشوررمان در این اوزان در مسابقات جهانی نیروهای مسلح خواهند بود.

محبی یادآور شد: تیم ملی کشتی آزاد نیروهای مسلح ایران خود را برای حضور در سی و پنجمین دوره رقابت های کشتی نظامیان جهان که اول تا سوم آذر به میزبانی تهران برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

وی با بیان اینکه هدایت تیم ملی کشتی نیروهای مسلح ایران برعهده مسعود مصطفی جوکار قرار دارد، گفت: جعفر دلیری، قاسم امانی و نوید مسلمی نیز مصطفی جوکار را به عنوان مربی همراهی می‌کنند.

رئیس هیات کشتی کرمانشاه در ادامه به اردوی تیم ملی کشتی آزاد امیدها (زیر ۲۳ سال)  کشور اشاره کرد و افزود: محمدرضا قیاسی تنها کشتی گیر دعوت شده کرمانشاهی به این اردو است.

محبی اضافه کرد: دومین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد زیر ۲۳ سال ایران از امروز (چهارشنبه) در کمپ تیم های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز و تا یک هفته ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به حضور ۲۳ ورزشکار در تمرینات این اردو، افزود: قیاسی در وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی می گیرد و به جز او ۲ ورزشکار دیگر از استان های مازندران و کردستان نیز در این وزن به اردو دعوت شده اند.

رئیس هیات کشتی کرمانشاه یادآور شد: تیم ملی کشتی ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان که دهم تا شانزدهم آبان به میزبانی صربستان برگزار می شود، آماده می‌کند.

محبی از تقی اکبر نژاد به عنوان سرمربی تیم ملی امیدهای ایران نام برد و ادامه داد: سید مراد محمدی، یاسر طهماسبی،  رسول دهقان نژاد و علی عظیمی نیز به عنوان مربی در تیم حضور دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha