طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهدا کرمانشاه آغاز شد

کرمانشاه - ایرنا- طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهدا کرمانشاه روز چهارشنبه با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی آغاز شد و کلنگ آن را همسر دکتر «پیام نیک رهی» همسر شهید مدافع سلامت به زمین زد.

به گزارش ایرنا؛ روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی به نقل از سرپرست این سازمان اعلام کرد: اورژانس جدید در فضایی به مساحت هزار و ۶۰۰ متر و با سه هزار و ۲۰۰ مترمربع زیربنا در ۲ طبقه احداث می‌شود.

دکتر «میرهاشم موسوی» افزود: برای ساخت این اورژانس ۶۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است و تا ۲ سال آینده تجهیز و به بهره برداری می‌رسد.

وی گفت: بیمارستان ۱۱۰ تخت خوابی شهدا یکی از بیمارستان‌های خوب و با کیفیت تامین اجتماعی است که تاکنون خدمات مناسبی را به بیماران ارائه داده و ضریب اشغال تخت در آن از ضریب اشغال تخت در کشور بیشتر است. 

۲ شیفته شدن درمانگاه اسلام آباد غرب و آغاز خدمات درمانی در درمانگاه استجاری سرپل ذهاب تا ۲ ماه آینده از دیگر مصوبات مدیرعامل تامین اجتماعی کشور به استان کرمانشاه بود.

دکتر موسوی همچنین با اشاره به اینکه مصوبات مناسبی برای سرمایه گذاری در استان در نظر گرفته شده است خاطر نشان کرد: برای شرکت کاغذ بیستون که بیش از ۱۰ سال تعطیل  و راکد شده بود ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافت و قرار است در نیمه دوم سال آینده به بهره برداری برسد.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه با افتتاح  این کارخانه برای ۱۵۰ نفر  اشتغال مستقیم ایجاد می شود و هزار نفر هم به صورت غیرمستقیم مشغول به کار خواهند شد گفت: ۶۰ میلیارد تومان هم برای کارخانه اسید سیتریک کرمانشاه مصوب شد.

وی گفت: طرح توسعه و بهره برداری مناسب از کارخانه سیمان کرمانشاه هم در دستور کار قرار گرفته است.

موسوی افزود: برای بازنشستگان تامین اجتماعی استان هم ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار به عنوان وام در نظر گرفته شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha