نفرات برتر گروه ریاضی کنکور در مشهد گرد هم آمدند

مشهد- ایرنا- نخستین گردهمایی نفرات برتر گروه ریاضی آزمون سراسری دانشگاهها با عنوان "آینده روشن" روز چهارشنبه در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) برگزار شد.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در این مراسم با اشاره به اهمیت توجه به نخبگان و سرمایه های انسانی گفت: امروزه دیگر پول و منابع مادی، ثروت کشورها به شمار نمی رود بلکه این سرمایه انسانی است که اهمیت دارد و کشور ما نیز در سایه همین سرمایه امروز در هر عرصه ای حرف برای گفتن دارد و می درخشد.

حجت‌الاسلام سعید کرمی با اشاره به پیشرفت های کشور در زمینه های متعدد، این مهم را مرهون تلاش نخبگان و دانشمندان جوان دانست و افزود: این گردهمایی، فرصتی برای توجه دادن مسوولان به ظرفیت های نسل جوان است.

حجت‌الاسلام سیدمحمد ذوالفقاری، معاون امور بین‌الملل سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی نیز در این مراسم خطاب به شرکت کنندگان گفت: در این فرصت مغتنم تشرف به حرم مطهر رضوی برای رشد و تلاش صادقانه علمی و برافراشتن پرچم ایران، با حضرت امام رضا (ع) عهد ببندید و آثار انس با امام معصوم را در زندگی خود به صورت مشهود خواهید دید.

اولین رویداد دورهمی دانشجویی با عنوان "آینده روشن" به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و آستان قدس رضوی و با حضور نفرات برتر کنکور سراسری طی مهر و آبان امسال در جوار بارگاه ملکوتی عالم آل محمد (ص)، ثامن الحجج، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) با ویژه برنامه‌های فرهنگی و آموزشی برگزار می شود.

در گردهمایی امروز نیز بیش از ۵۰۰ نفر از نفرات برتر گروه ریاضی آزمون سراسری دانشگاهها حضور داشتند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha