۲۹ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۰۸
کد خبرنگار: 2141
کد خبر: 84513404
۰ نفر

برچسب‌ها

خبرهای کوتاه از شهرستان سرپل ذهاب

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل ذهاب گفت: هفته تربیت‌بدنی و ورزش فرصت مغتنمی برای آشنایی بیشتر آحاد جامعه با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین و ترویج اهمیت و آثار ورزش در ابعاد فردی و اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، نورالدین فرزادی پور روز پنجشنبه در دیدار با هیات های ورزشی سرپل ذهاب با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش، افزود: در راستای قهرمان پروری در رشته های مختلف ورزشی در کنار شما هستیم.

حجت اله صفری رییس اداره ورزش و جوانان سرپل ذهاب نیز در این جلسه گفت: سرپل ذهاب ۲۹ مجموعه ورزشی شامل ۱۱ مکان ورزشی بخش دولتی و ۱۸ باشگاه بخش خصوصی دارد و چهار هزار و ۵۰۰ ورزشکار سازمان یافته زیر نظر ۸۱ مربی و در قالب ۳۱ هیات ورزشی در این شهرستان فعالیت می کنند.

 او ابراز امیدواری کرد: با حمایت‌های فرماندار شاهد موفقیت و پیشرفت روز افزون ورزش شهرستان باشیم.

جمع آوری معتادان متجاهر در سرپل ذهاب

رییس اداره بهزیستی سرپل ذهاب گفت:ا داره بهزیستی سرپل ذهاب با همکاری شهرداری و نیروی انتظامی شهرستان طرح ضربتی جمع آوری زباله گردان و معتادان متجاهر غیر بومی در شهرستان را اجرا می کنند.

بهمن بوچانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای مطالبه گری رسانه ها و درخواست های مردمی تصمیم بر اجرای این طرح شد و لازم به ذکر است، این زباله گردان و معتادان متجاهر اکثراً غیربومی باعث نا امنی، سرقت های متعدد و سیمای ناپسند برای شهرستان شدند.

دشمن از وحدت مسلمانان هراس دارد 

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه سرپل ذهاب در آیین جشن هفته وحدت به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) نیزبا بیان اینکه دشمن از وحدت مسلمانان هراس دارد، گفت: هفته وحدت فرصتی برای تقویت بین اتحاد بین مسلمانان است و دشمن تلاش می کند اتحاد بین مسلمانان را از بین ببرد، ما باید آگاه و هوشیار و بیدار باشیم.

حجت الاسلام  سید جواد حسینی افزود : باید بصیرت خود را بالا ببریم و آگاهانه در برابر برنامه های دشمن بایستیم.

امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب نیز با گرامیداست هفته وحدت گفت: وحدت و انسجام اهل سنت و اهل تشییع مشت محکمی بر دهان آمریکا است و دشمنان از این انسجام هراس دارند.

ماموستا ملا رشید ثنایی افزود: زمانی ما می توانیم در مسیر پیغمیر(ص) قرار بگیریم که در زندگی خود سیره پیامبر به عنوان الگوی تام‌ قرار دهیم.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha