تجدید میثاق مدیرعامل جدید سازمان بهشت زهرا(س) با آرمان‌های امام راحل

شهرری - ایرنا ـ مدیرعامل جدید سازمان بهشت زهرا (س) به همراه جمعی از معاونان و کارکنان این سازمان امروز (پنجشنبه) در اولین روز کاری خودشان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی با آرمان‌های بلند بنیانگذار کبیر انقلاب تجدید میثاق کردند.

به گزارش ایرنا، سعید غضنفری مدیرعامل جدید سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر امام خمینی (ره) به همراه جمعی از معاونان و کارکنان این سازمان در حرم مطهر امام راحل حضور یافتند.

شرکت کنندگان در این مراسم، با نثار تاج گل و قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب پیمانی دوباره بستند.

غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس از دیگر برنامه های این مراسم بود.

مدیرعامل جدید سازمان بهشت زهرا(س) در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: اولین روز ورود به سازمان بهشت زهرا(س) را به حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) اختصاص دادیم تا با عرض ادب و تجدید میثاق با آرمان های بلند ایشان خادم و نوکر خوبی برای مردم و شهدا باشیم.

سعید غضنفری با اشاره به عروج ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) در دهه ۶۰، خاطرنشان کرد: متاسفانه نسل ما به دلیل عروج ایشان آنگونه که باید نتوانست حضور امام(ره) را در کنارشان درک کند.

وی اظهار امیدواری کرد؛ با مدد و کمکی که از حضرت امام خمینی(ره) گرفتیم خادم خوبی برای مردم تهران در سازمان بهشت زهرا(س) باشیم.

عضنفری با بیان اینکه نگاه حضرت امام خمینی(ره) همیشه و بخصوص در زمان جنگ همواره بر جوانان و تکیه با آنان بود، بیان داشت: مدیریت جدید سازمان بهشت زهرا (س) نیز در مسیر مدیریتی خود از همین نگاه امام(ره) برای انجام امور استفاده خواهد کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha