واژگونی پراید در شرق استان سمنان یک فوتی و ۲ مصدوم برجا گذاشت

شاهرود- ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور عباس آباد میامی به  سبزوار در شرق استان سمنان یک فوتی و ۲ مصدوم برجا گذاشت.

محسن مزجی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این حادثه که پیش از ظهر روی داد مادر خانواده سه نفره فوت کرد و فرزند چهار ماهه و پدر خانواده مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه کارشناسان از نزدیکترین پایگاه امداد جاده ای عباس آباد و میاندشت برای کمک رسانی به محل حادثه اعزام شدند، تاکید کرد: پس از رسیدن کارشناسان اورژانس به صحنه، بی‌درنگ اقدامات لازم پزشکی برای مصدومان انجام شد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: ۲ مصدوم این حادثه جاده ای برای ادامه روند درمان با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود اعزام شدند.

مزجی افزود: مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۱۴۰ کارشناس در ۱۵ پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند. همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پرتلفات و خدمات دهی به بیماران سرپایی در این مرکز وجود دارد.

محورهای ارتباطی شهرستانهای شاهرود و میامی در استان سمنان که بخشی از جاده سراسری تهران- مشهد محسوب می شود، یکی از پرترددترین راههای عبوری کشور است که سالانه بیش از ۲۰میلیون تردد از آن انجام می شود..

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha