صنعت‌نفت آبادان - تراکتورسازی تبریز، تقابل بازنده‌های هفته اول لیگ

آبادان - ایرنا - تیم‌های فوتبال صنعت‌نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز در حالی به مصاف هم می‌روند که ۲ تیم شکست خورده‌های هفته اول هستند.

به گزارش ایرنا در دیداری حساس‌ از هفته دوم لیگ برتر تیم‌های فوتبال صنعت‌نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز در حالی دوشنبه هفته جاری در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم می‌روند که هر ۲ برای کسب نخستین امتیاز فصل جاری تلاش خواهند کرد.

این بازی در حالی برگزار می‌شود که ۲ تیم در بازی هفته گذشته برابر حریفان خود شکست را تجربه کردند؛ تیم صنعت‌نفت در بازی هفته نخست برابر میهمان خود ذوب آهن اصفهان با یک گل شکست خورد و در آن سوی میدان نیز تیم تراکتور تبریز با چهار گل نتیجه را به میزبانش گلگهر سیرجان واگذار کرد.

زردپوشان آبادان در بازی نخست لیگ نشان دادند هنوز به آمادگی و هماهنگی لازم دست نیافته‌اند و در آن سوی میدان نیز تراکتوری‌ها با هدایت فیروز کریمی نشانی از تیم مدعی نداشت تا هفته دوم تقابل بین این ۲ تیم ناکام، در تبریز رقم بخورد.

بدون شک ۲ تیم برای جبران شکست هفته قبل به مصاف هم خواهند رفت هر چند شانس نفتی‌ها برای کسب سه امتیاز در این دیدار کمتر از میزبان خود است اما ورزشگاه یادگار امام یادآور نتایج خاطره انگیز برزیلی‌های ایران است.

خط دفاعی صنعت‌نفت در دیدار برابر ذوب آهن اصفهان شکننده ظاهر شد و در بازی دوشنبه آینده، محمد عباس‌زاده مهاجم فرصت طلب تراکتورسازی تبریز منتظر اشتباهات فردی مدافعان نفت است تا از این دیدار برای تیم خود امتیاز بگیرد.

در آن سو نیز خط دفاعی تراکتورسازی تبریز برابر گلگهر سیرجان آشفته نشان داد و چهار بار دروازه خود را باز شده دید؛ شروین بزرگ و طالب ریکانی ۲ مهاجم سرزن و تکنیکی صنعت‌نفت برای رسیدن به گل در انتظار اشتباهات این خط دفاعی باشند.

خط میانی تیم صنعت‌نفت با حضور طالب ریکانی، محمود مطلق‌زاده و حکیم نصاری دارای یکی از با تجربه‌ترین خطوط میانی بین ۱۶ تیم حاضر در لیگ برتر است اما این خط میانی در تقابل با ذوب آهن به دور از آمادگی و هماهنگی بود؛در ترکیب تیم تراکتورسازی نیز اکبر ایمانی و پیمان بابایی با قدرت شوت زنی و قدرت بدنی بالا حضور دارند که می‌توانند تقابل تکنیک و قدرت را در این دیدار به نمایش بگذارند.

سعید واسعی و محمد عباس‌زاده در پیشانی خط حمله قرمزپوشان تبریزی برای هر تیمی هشدار جدی است و میثم تهی‌دست و رضا یزداندوست در قلب خط دفاعی صنعت‌نفت، برابر این ۲ بازیکن باهوش قرمزپوشان تبریزی محک جدی خواهند خورد.

شاگردان علیرضا منصوریان در دیدار برابر ذوب آهن نشان دادند در کار تیمی چندان موفق نیستند و با این نحوه بازی برابر تراکتورسازی تبریز کسب حتی یک امتیاز ممکن نخواهد بود هر چند تراکتورسازی هم کیفیت چندانی از خود برابر گلگهر نشان نداد تا به نوعی مقابله ۲ تیم ناآماده در تبریز رقم بخورد.

قرار گرفتن محمد عباس‌زاده مهاجم فرصت طلب و سرزن در ترکیب تراکتورسازی و تقابل این بازیکن با رضا یزداندوست مدافع بلندقامت صنعت‌نفت از مهمترین نکات این دیدار خواهد بود؛ عباس‌زاده که دارای شم گلزنی خوبی است زنگ خطری برای مدافعان میانی نفت محسوب می‌شود و در آن سوی میدان نیز عباس بوعذار مهاجم نفت با سرعت و تکنیک بالای خود روز سختی را برای مدافعان تراکتورسازی رقم خواهد زد.

بازیکن تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان در خصوص این دیدار به خبرنگار ایرنا گفت: تراکتورسازی تیم بزرگی است که در خانه برای کسب سه امتیاز به مصاف حریفان خود می‌رود ولی ما نیز برای کسب امتیاز در این دیدار برنامه داریم.

عباس بوعذار بیان کرد: البته بازی‌های لیگ برتر فوتبال، اول راه است و تیم‌ها به لحاظ هماهنگی شرایط مناسبی ندارد ولی کسب امتیاز در هفته‌های ابتدایی لیگ مهم و تاثیرگذار است.

وی افزود: در هفته گذشته تمرین‌ها را بر اساس بازی با تراکتورسازی زیر نظر کادر فنی انجام دادیم و برای کسب سه امتیاز وارد میدان خواهیم شد.

مربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان نیز در خصوص این دیدار گفت: بازی بسیار سختی در تبریز پیش رو داریم ولی همین سختی نیز برای میزبان ما وجود دارد.

محمد خرمگاه افزود: ما تمرین تیم را دیر آغاز کردیم ولی در بازی هفته گذشته به لحاظ هماهنگی نشان دادیم شرایط مناسبی داریم اما از نظر بدنی هنوز به شرایط مناسب نرسیده‌ایم.

وی ادامه داد: تراکتورسازی برای جبران شکست هفته نخست خود، برابر ما به میدان می‌آید اما صنعت‌نفت نیز برای کسب امتیاز انگیزه زیادی دارد و با جان و دل وارد بازی خواهیم شد.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان روز دوشنبه هفته جاری و از هفته دوم مسابقات لیگ برتر میهمان تراکتورسازی تبریز است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha