۷ آبان؛ آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی

تهران - ایرنا - سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: چهارمین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در سال ۱۴۰۰ صبح جمعه هفتم آبان در شهر تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه گروه آموزش ایرنا از سازمان سنجش آموزش کشور، در بخشی از این اطلاعیه آمده است: به اطلاع همه متقاضیان شرکت در چهارمین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در سال ۱۴۰۰ می‌رساند که آزمون یادشده صبح روز جمعه هفتم آبان در شهر تهران برگزار می شود.

براساس این اطلاعیه فرایند برگزاری آزمون از ساعت هشت صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته می شود، از این رو همه متقاضیان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

طبق این اطلاعیه کارت‌ شرکت در آزمون‌ متقاضیان ‌از روز سه‌شنبه‌ چهارم آبان ماه برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار داده می شود. از این رو متقاضیان برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع رسانی یادشده مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. 

در این اطلاعیه تاکید شده است: بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارایه آن الزامی است.  

سازمان سنجش آموزش کشور در این اطلاعیه یادآور شد:  با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه مغایرتی در اطلاعات کارت شرکت در آزمون داوطلبان وجود دارد، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد یادشده در روز پنجشنبه ششم آبان ۱۴۰۰ با همراه داشتن مدارک مربوطه (کارت ملی و اصل شناسنامه عکسدار) به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص مندرج در بند «ج» مراجعه کنند.

همچنین چنانچه کارت شرکت در آزمون فاقد عکس می باشد و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه و موضوع را پیگیری کرده تا مشکل برطرف شود.

طبق این اطلاعیه چنانچه شماره داوطلب چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا است، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه و موضوع را پیگیری کرده تا مشکل برطرف شود.

همچنین سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر متقاضی بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود وی تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.  

براساس این اطلاعیه در زمان حضور درجلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت درآزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار الزامی است.

در این اطلاعیه نحوه اقدام برای متقاضیان مبتلا به کرونا به این شرح اعلام شده است: متقاضیانی که در حال حاضر با استناد به مدارک پزشکی مبتلای قطعی به ویروس کرونا هستند باید با مراجعه به باجه رفع نقص (طبق مندرجات بند ج همین اطلاعیه)  گواهی یا تاییدیه بیمارستان را به مسوول باجه ارایه کنند تا تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون آنها انجام شود.

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha