۳ آبان ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۴۸
کد خبرنگار: 3134
کد خبر: 84517475
۰ نفر

برچسب‌ها

هشت اثر به سی و دومین جشنواره تئاتر استان سمنان راه یافت

سمنان- ایرنا- رئیس انجمن نمایش استان سمنان گفت: هشت اثر مشروط به اصلاح نکات فنی و تکنیکی هیات داوران به سی و دومین جشنواره تئاتر استان سمنان در آبان ۱۴۰۰ راه یافت.

رحیم موسوی عصر دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به نام آثار راه یافته به این جشنواره ابراز داشت: نمایش‌ "ماشین نشینها" به کارگردانی حسن سرچاهی و "شانس در می زند" اثر احمدعلی عرب از شاهرود، "با من به جهنم بیا" به کارگردانی حسام خلیل نژاد و "پشت بام" اثر رضا فوادی از دامغان، "موزه مرگ" اثر محمدجواد بشارت، "راز شکست فاتحان" به کارگردانی محمدعلی دانشگر و "رؤیای امریکایی" اثر شهرام آذرمهر از سمنان و "سکوت" به کارگرداتی پویا شهرابی از گرمسار آثار راه یافته به سی و دومین جشنواره تئاتر استان سمنان هستند.

وی افزود: نماینده هیات داوران شاهرود و دامغان "محمد عرب اسدی"،  نماینده هیات داوران سمنان "محمدمهدی مرادی حقیقی" و نماینده هیات داوران گرمسار "بابک صبوری" است.

موسوی بیان کرد: کارگردانان آثار با تماس با نماینده داوران شهرستان خود، موارد اصلاحی را دریافت و با نظارت آن نماینده به منظور ارتقاء سطح کیفی آثار نسبت به رفع اشکالات و نواقص کار اقدام می‌کنند. 

رئیس انجمن نمایش استان سمنان گفت: تاریخ برگزاری جشنواره تئاتر استان سمنان از بازه هفتم تا نهم آبان ۱۴۰۰ به دوازدهم تا چهاردهم آبان منتقل شد.

به گزارش ایرنا، ۱۴ اثر نمایشی، ۲۷ تا ۳۰ مهر ۱۴۰۰ برای حضور در سی و دومین جشنواره تئاتر استان سمنان بازبینی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha