شکست بانوی پیر در وقت های اضافه

تهران- ایرنا- شب دوم از هفته دهم سری آ ایتالیا با برگزاری ۳ دیدار آغاز شد که در مهم ترین بازی ها یوونتوس برابر ساسولو تن به شکست داد.

به گزارش ایرنا، در بازی های امشب که به صورت همزمان و از ساعت ۲۰ آغاز شد یوونتوس در خانه پذیرای ساسولو بود. در این بازی فراتسی دقیقه ۴۴ برای ساسولو و مک کنی دقیقه ۷۶ برای یوونتوس گلزنی کردند.

در شرایطی که همه در انتظار سوت پایان بازی بودند ماکسیم لوپز در پنجمین دقیقه وقت های اضافه دروازه یووه را باز کرد تا بانوی پیر شکست تلخی را تجربه کند.

در دیگر بازی امشب تیم های اودینزه و هلاس ورونا برابر هم صف آرایی کردند. در این بازی اودینزه خیلی زود به گل رسید و  ایساک ساکسس در دقیقه ۳ دروازه تیم میهمان را گشود اما در ادامه بازی باراک در دقیقه ۸۲ و از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشاند تا دو تیم به تقسیم امتیازها رضایت دهند.

در سومین بازی امشب آتالانتا در دیداری خارج از خانه رو در روی سمپدوریا قرار گرفت. تنها گل سمپدوریا توسط فرانچسکو کاپوتو در دقیقه ۱۰ به ثمر رسید و آسکیلدسن دقیقه ۱۷ (گل به خودی)،  دوان زاپاتا دقیقه ۲۱ و  ژوزف ایلیچ در وقت های اضافه برای آتالانتا گلزنی کردند.

از ساعت ۲۲:۱۵ نیز تیم های کالیاری با آاس رم، امپولی با اینتر و لاتزیو با فیورنتینا دیدار خواهند کرد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha