٧۵٠ مرکز درمانی طرف قرارداد نیروهای مسلح سیستان وبلوچستان هستند

زاهدان- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان در ایرانشهر گفت: ٧۵٠ مرکز درمانی دولتی و خصوصی برای ارائه خدمات بهینه طرف قرارداد این سازمان هستند.

محمد امین سجادی روز پنجشنبه در حاشیه مراسم تجلیل از ۵٠ نفر از ایثارگران، بازنشستگان و جانبازان نیروهای مسلح در ایرانشهر افزود: جانبازان و ایثارگران یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس هستند و همه ما مرهون جان‌فشانی‌های آنان هستیم.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: حفظ کرامت و سلامت و تسهیل در روند ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان و معیشت از اولویت های سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح است. 

وی بیان کرد: در سیستان و بلوچستان ٧۵٠ مرکز درمانی دولتی و خصوصی طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح هستند که به این عزیزان خدمات ارائه می‌کنند. 

مدیرکل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان گفت: در یکسال اخیر بالغ بر یکهزار میلیارد ریال هزینه درمان به مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان پرداخت شده است. 

سجادی گفت: برگزاری چنین مراسمی علاوه بر تجلیل و قدردانی زمینه ساز گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است به همین منظور امسال بر آن شده‌ایم مراسم‌ تجلیل از بازنشستگان نیروهای مسلح را در شهرستان های مختلف استان برگزار کنیم.  

وی بیان کرد: امنیت و اقتدار ایران اسلامی مرهون جان‌فشانیهای شهدای عزیز، رزمندگان و ایثارگران دیروز و امروز است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha