آخرین وضعیت فنی برگزاری انتخابات الکترونیک بررسی شد

تهران- ایرنا- نخستین نشست تخصصی درباره آخرین وضعیت فنی انتخابات الکترونیک در کشور با هدف بررسی دقیق‌تر نقاط قوت و ضعف موجود در فرآیند این نوع انتخابات با حضور معاون سیاسی وزارت کشور آغاز شد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در نخستین جلسه از نشست‌های تخصصی و کارشناسی درباره آسیب‌شناسی انتخابات الکترونیک که با حضور محمدباقر خرمشاد معاون سیاسی، امیر شجاعان رییس مرکز توسعه دولت الکترونیک و فن آوری اطلاعات و سید اسماعیل موسوی مدیرکل دفتر انتخابات و کارشناسان فنی و الکترونیک وزارت کشور برگزار شد، آخرین وضعیت فنی انتخابات الکترونیک در کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست تلاش شد با بررسی‌های دقیق و کارشناسی، ضمن مرور نقاط قوت و تقویت آن، آسیب های احتمالی ممکن در روند برگزاری انتخابات الکترونیکی، شناسایی و  برای رفع آنها، اقدامات و سیاست‌گذاری های لازم صورت گیرد.

شجاعان رییس مرکز توسعه دولت الکترونیک در این نشست گزارشی از فرایند انتخابات الکترونیک و وضعیت و امکانات موجود دراین عرصه ارائه کرد.

 در پایان این جلسه مقرر شد نشست های تخصصی و کارشناسی وزارت کشور در این زمینه با برنامه‌ریزی متناسب، دنبال و جمع‌بندی گزارش‌ها برای تصمیم گیری نهایی به مراجع بالاتر ارائه شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha