٧٠ جایگاه استان سمنان به قابلیت ارایه بنزین سهمیه‌ای بازگشت

سمنان- ایرنا- مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان گفت: ۷۰ جایگاه سوخت استان پس از تلاش کارشناسان به حالت عادی بازگشت و بنزین سهمیه‌ای به نرخ دولتی لیتری ۱۵ هزار ریال توزیع می‌کنند.

علی اکبر عربعامری شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ابراز داشت: اکنون در تمام شهرستان‌های استان سمنان جایگاه‌های سوخت فعال است و بنزین با نرخ آزاد عرضه می‌شود.
وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود تا روز یکشنبه نهم آبان تمام جایگاه‌های عرضه سوخت استان سمنان وارد مدار شوند و قابلیت عرضه بنزین به نرخ دولتی و آزاد داشته باشند.
عربعامری تصریح کرد: ۴۳ جایگاه عرضه گاز سی ان جی در استان سمنان وجود دارد که تمام جایگاه‌ها برای ارائه خدمات به متقاضیان فعال است.
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان اظهار داشت: سهمیه بنزین مالکان خودرو محفوظ است و رانندگان نگران نباشند.
عربعامری خاطرنشان کرد: قطعی سرور شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان عامل اختلال در عرضه بنزین است.
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان تصریح کرد: برای تامین بنزین و نفت‌گاز در جایگاه‌های سمنان مشکلی نیست و فرآورده سوختی شامل بنزین و گازوئیل به میزان کافی در انبارهای نفت و جایگاه‌ها وجود دارد و شایعات مربوط به افزایش قیمت سوخت بی‌اساس است و نقص فنی سامانه عرضه سوخت دچار اختلال شد.
 به گزارش ایرنا، ٨٠ جایگاه عرضه بنزین و نفتگاز و ۴۳ جایگاه عرضه گاز سی ان جی در استان سمنان وجود دارد.
به گزارش ایرنا، پیش از ظهر سه شنبه اختلال در سامانه هوشمند سوخت باعث ایجاد صف‌های طولانی و تراکم خودروها در پمپ های بنزین‌ سراسر کشور شد اما به فاصله کمی، مسوولان امر با خروج سامانه هوشمند سوخت از حالت برخط، آنها را به مدار توزیع بازگرداندند.
 اختلال در سامانه هوشمند سوخت باعث شد کارت های سوخت در سامانه شناسایی نشود و دریافت بنزین با مشکل مواجه باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha