جایگاه‌های عرضه بنزین سهمیه‌ای در جنوب آذربایجان‌غربی به ۴۲ باب رسید

مهاباد- ایرنا- مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: هم اکنون ارتباط ۴۲ جایگاه در جنوب آذربایجان غربی با سامانه هوشمند سوخت برقرار شده و بنزین یارانه ای عرضه می کنند.

سیدجواد فیض‌حسینی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از مجموع ۷۱ باب جایگاه سوخت در منطقه میاندوآب، تعداد ۴۲ باب وارد مدار شده که ۱۳ باب آن در میاندوآب و مابقی در هشت شهر تحت پوشش این منطقه قرار دارد.

وی افزود: همچنین جایگاه‌های فعال و غیرمتصل به سامانه و قابل بهره برداری نیز ۲۴ باب و تعداد جایگاه‌های در صف انتظار برای راه اندازی نیز ۲۱ باب در منطقه نفتی میاندوآب است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب با بیان اینکه هم اکنون هشت تیم‌ عملیاتی فعال در سطح منطقه در حال تلاش برای بازگرداندن اوضاع به حالت عادی هستند، گفت: تا عصر امروز همه جایگاه‌های سوخت جنوب آذربایجان غربی وارد مدار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، از ساعت ۱۱ صبح روز سه‌شنبه چهارم آبان ماه به علت وجود مشکل سامانه ای، ارائه خدمات در جایگاه های عرضه سوخت کشور و به تبع آن آذربایجان غربی قطع شده بود.

شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب هشت شهر جنوب آذربایجان‌غربی شامل بوکان، مهاباد، نقده، پیرانشهر، سردشت، میاندوآب، شاهیندژ و تکاب را زیرپوشش دارد.

این شرکت دارای هشت ناحیه مرکزی و ۱۰۲ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی مشتمل بر جایگاه های تک منظوره سوخت مایع، جایگاه های ۲ منظوره سوخت مایع و گاز طبیعی فشرده شده، جایگاه تک منظوره سی‌ان‌جی و ۲۵۳ فروشندگی نفت سفید و نفت‌گاز شهری و روستایی و ۱۸ باب تاسیسات سیلندر پرکنی گاز مایع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha