۹ آبان ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۴۷
کد خبرنگار: 2743
کد خبر: 84524724
۰ نفر

برچسب‌ها

گاز شهر الشتر کمتر از ۱۲ ساعت قطع می شود

خرم آباد- ایرنا - فرماندار سلسله گفت: برنامه قطع ۲۴ ساعه گاز شهر الشتر و روستاهای تابع بخش مرکزی برای روز سه‌شنبه هفته جاری به ۱۲ ساعت کاهش یافت.

مرتضی مهدوی کیا شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمام تلاش ستاد مدیریت بحران، مجموعه فرمانداری و کارکنان شرکت گاز بر این است که عملیات تقویت و تاب آوری خطوط گازرسانی شهرستان در صورت عدم بروز حوادث غیرمترقبه ظرف ۱۲ ساعت انجام شود و به اتمام برسد.

وی با تاکید بر نقش مردم و همکاری آنها در اجرای این عملیات تصریح کرد: گاز شهر الشتر و روستاهای تابعه بخش مرکزی از ساعت هشت روز سه شنبه هفته جاری قطع می شود و باتوجه به اینکه همیشه پس از قطع گاز، مقادیری در انتهای خطوط توزیع وجود دارد، مقداری از گاز خط فیروزآباد به شبکه الشتر تزریق می شود.

مهدوی کیا با اشاره به استقرار چهار تیم از استان جهت اجرای عملیات تاب آوری شبکه گاز الشتر افزود: توصیه می  شود شهروندان غذای مصرفی خانوار را از روز قبل تهیه نمایند.

وی با اشاره به قطعی کامل گاز واحدهای صنعتی و جایگاه های سی ان جی ( سوخت گاز) افزود: نانوایی های شهرستان روز سه شنبه از ساعت پنج بامداد تا هشت، نان مورد نیاز مردم را پخت خواهند کرد و نانوایی های دوگانه سوز نیز در صورت تامین سوخت دوم، فعالیت خواهند داشت.

وی با بیان اینکه سوخت گازوییل برای مرغداری های فعال شهرستان در روز سه شنبه تامین شده است گفت: بسیاری از روستاهای منطقه بسطام و کاکارضا با مشکل قطعی گاز مواجه نخواهند شد.

شهرستان سلسله دارای حدود ۲۴ هزار مشترک گاز است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha