۹۸ جایگاه عرضه سوخت کرمانشاه به سامانه هوشمند متصل شد

کرمانشاه- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از اتصال ۹۸ جایگاه عرضه سوخت استان تا روز دوشنبه دهم آبان به سامانه هوشمند سوخت کشور خبر داد.

«فریدون یاسمی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: از ۱۲۰ باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی مایع استان، ۹۸ باب جایگاه تاکنون به سامانه هوشمند سوخت متصل شده و امکان عرضه بنزین سهمیه‌ای با هر لیتر یک هزار و ۵۰۰ تومان در این جایگاه‌ها فعال شده است.

به گفته او، اکنون ۸۱ درصد جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی مایع استان برای سوخت رسانی به خودروها فعال است.

یاسمی با بیان اینکه از این آمار ۴۲ جایگاه در شهرستان کرمانشاه قرار دارد، گفت: ۵۶ جایگاه سوخت دیگر نیز در سطح شهرستان های استان اکنون روند سوخت رسانی به خوردوها را با سامانه هوشمند سوخت انجام می دهند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کرمانشاه اعلام کرد: اکنون هیچ مشکلی برای تامین بنزین جایگاه ها وجود ندارد و بنزین مورد نیاز مردم به صورت مستمر تامین می شود.

وی در رابطه با جایگاه های عرضه گاز نیز گفت: هیچ اخلالی در روند فعالیت این جایگاه های ایجاد نشده و کماکان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

به دلیل اخلال در سیستم کارت سوخت، روند سوخت رسانی از عصر سه‌شنبه هفته گذشته در جایگاه‌های سوخت کشور مختل شد و استفاده از بنزین با نرخ یک هزار و ۵۰۰ تومانی متوقف گردید.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت و بیش از ۲۴ هزار کیلومتر مربع وسعت دارای ۳۴ شهر و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha