تمام جایگاه‌های استان سمنان به قابلیت ارایه بنزین سهمیه‌ای بازگشت

سمنان- ایرنا- مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان گفت: تمام جایگاه‌های سوخت استان به حالت عادی بازگشت و بنزین سهمیه‌ای به نرخ دولتی لیتری ۱۵ هزار ریال و بنزین آزاد به نرخ لیتری ۳۰ هزار ریال توزیع می‌کنند.

علی اکبر عربعامری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ابراز داشت: سمنان جزو اولین استان‌هایی است که وضعیت تمام جایگاه‌های سوختش به حالت عادی بازگشته است.

 مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان ادامه داد: ۸۰ جایگاه‌ عرضه بنزین و نفتگاز در استان سمنان وجود دارد و این تعداد پاسخگوی نیاز استان است.
عربعامری تصریح کرد: ۴۳ جایگاه عرضه گاز سی ان جی در استان سمنان وجود دارد که تمام جایگاه‌ها برای ارائه خدمات به متقاضیان فعال است.
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان اظهار داشت: سهمیه بنزین مالکان خودرو محفوظ است و رانندگان نگران نباشند.
عربعامری خاطرنشان کرد: قطعی سرور شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان عامل اختلال در عرضه بنزین است.
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان تصریح کرد: برای تامین بنزین و نفت‌گاز در جایگاه‌های سمنان مشکلی نیست و فرآورده سوختی شامل بنزین و گازوئیل به میزان کافی در انبارهای نفت و جایگاه‌ها وجود دارد و شایعات مربوط به افزایش قیمت سوخت بی‌اساس است و نقص فنی سامانه عرضه سوخت دچار اختلال شد.
 به گزارش ایرنا، ٨٠ جایگاه عرضه بنزین و نفتگاز و ۴۳ جایگاه عرضه گاز سی ان جی در استان سمنان وجود دارد.
به گزارش ایرنا، پیش از ظهر سه شنبه گذشته اختلال در سامانه هوشمند سوخت باعث ایجاد صف‌های طولانی و تراکم خودروها در پمپ های بنزین‌ سراسر کشور شد اما به فاصله کمی، مسوولان امر با خروج سامانه هوشمند سوخت از حالت برخط، آنها را به مدار توزیع بازگرداندند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha