۹۰ درصد جایگاه های عرضه سوخت استان همدان به سامانه هوشمند متصل شده است

همدان- ایرنا- مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی استان همدان گفت: عملیات رفع مشکل جایگاه های سوخت استان همچنان ادامه دارد و تاکنون ۹۰ درصد جایگاه عرضه بنزین و گازوئیل به سامانه کارت عرضه سوخت دولتی متصل شده است.

«امین روستایی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: استان همدان ۹۶ جایگاه عرضه سوخت دارد که اکنون همه آن ها فعال و به مدار ارایه خدمات متصل و فعال شده اند.

وی اظهار داشت: با تلاش ۲۴ ساعته نیروهای فنی و تخصصی این منطقه، مشکل ارایه بنزین و نفتگاز در استان همدان برطرف شده است.

روستایی گفت: درحال حاضر ۸۹ جایگاه به سامانه هوشمند سوخت متصل شده و هفت جایگاه نیز از طریق قطع ارتباط با سامانه (بای پس) با نرخ دوم (آزاد) در مدار خدمت رسانی قرار گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای بروز مشکل ۱۵ تیم عملیاتی به صورت شبانه روزی مشغول کار برای رفع مشکل هستند تا به آمار و نقطه مطلوب و رضایت بخشی در خصوص راه اندازی جایگاه ها برسیم.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی استان همدان ادامه داد: نیروهای این شرکت تلاش دارند تا با اعمال تغییرات نرم افزاری، هر یک از نازل ها را دوباره برنامه ریزی و راه اندازی کنند.

وی با اشاره به اینکه همه جایگاه ها تا فردا به سامانه عرضه سوخت دولتی متصل می شوند از مردم استان خواست با حوصله و صبر، نیروهای شرکت پخش فرآورده‌های نفتی را در ارائه خدمات بهتر یاری کنند.

ساعت ۱۱ روز چهارم آبان، حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت باعث شد تا عرضه بنزین در کشور برای ساعاتی متوقف شود.  

کارشناسان فنی وزارت نفت بی درنگ وارد عمل شدند و با از مدار خارج کردن سامانه هوشمند در پمپ بنزین ها، عرضه بنزین آزاد در کشور آغاز شد.  

از ساعات ابتدایی روز پنجم آبان نیز به تدریج جایگاه هایی در کشور به سامانه هوشمند متصل شدند که امکان استفاده از بنزین یارانه ای در آنها فراهم شد و بر اساس آخرین آمار تعداد جایگاه های متصل به سامانه هوشمند در استان همدان به ۸۹ جایگاه رسیده است.

به گزارش ایرنا؛ در استان همدان ۹۶ جایگاه عرضه فرآورده‌های سوخت مایع شامل بنزین و نفتگاز وجود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha