شرکت نفت تربت حیدریه نخستین شرکتی بود که بر حمله سایبری دشمن فایق آمد

تربت‌حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار تربت‌حیدریه گفت: شرکت نفت منطقه‌ای تربت‌حیدریه نخستین شرکت منطقه‌ای نفت در کشور است که با تلاش کارشناسان فنی خود اختلال در سامانه های جایگاه های عرضه سوخت را رفع کرد و بر حمله سایبری دشمن فایق آمد.

حسین شرافتی راد سه‌شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ضمن تبریک به مجموعه کارکنان شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه افزود: از هفته گذشته همکاران ما در این خطه از کشور، با تکیه بر دانش بومی خود موفق شدند بر این مشکل کشوری غلبه کنند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه نیز به خبرنگار ایرنا گفت: هم اکنون  از مجموع ۶۳ جایگاه موجود در منطقه، سوخت به صورت هوشمند عرضه می‌شود. 
جواد بلندی افزود: این شرکت یکی از ۳۷ شرکت منطقه‌ای پخش فرآورده‌های نفتی ایران است که در شمال‌ شرق ‌و محور ترانزیتی‌ جنوب به شمال‌ شرق‌ کشور قرار دارد.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه، شهرستانهای تربت حیدریه، مه ولات، زاوه، گناباد، رشتخوار، بجستان، خواف، کاشمر و خلیل آباد را زیر پوشش خود دارد.
منطقه تربت حیدریه دارای ۶۳ جایگاه اختصاصی و فروشندگی سکودار، ۹ فروشندگی داخل اتاقک، ۲۰۰ فروشندگی تعاونی روستایی و همچنین ۳۲ جایگاه فعال عرضه سی. ان.جی است.
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha