نخستین رویداد تولید محتوای دیجیتال استان قزوین آغاز به کار کرد

قزوین – ایرنا - نخستین رویداد تولید محتوای دیجیتال استان روز چهارشنبه با حضور مسوولان استانی و تولیدکنندگان محتوای دیجیتال در پارک علم و فناوری قزوین آغاز به کار کرد.

به گزارش ایرنا، در این مراسم که به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود، شرکت کنندگان در چهار بخش امید به زندگی، خدمت به مردم، صرفه جویی و قزوین شهری هوشمند در تولید محتوا به رقابت می پردازند و پس از ۴۸ ساعت نفرات برگزیده انتخاب می شوند.

رییس پارک علم و فناوری استان قزوین در این مراسم اظهار داشت: نفرات برگزیده و منتخب این رویداد مورد حمایت جدی پارک علم و فناوری در استان قزوین خواهند بود و این دستگاه از هیچ گونه تلاشی برای حمایت از آنها دریغ نمی کند.

مصطفی مافی افزود: خوشبختانه جوانان و نوجوان در مسیر بسیار موثر، نتیجه بخش و پرسودی در این حوزه قدم برداشته اند و با ثبات قدم در این مسیر می توانند موفقیت های بسیار زیادی را کسب کنند.

۲۰ تیم در رویداد تولید فضای مجازی قزوین شرکت کردند

رییس سازمان فضای مجازی بسیج استان قزوین در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این رویداد که برای سومین بار در کشور و نخستین بار در استان قزوین برگزار می شود ۲۰ تیم با حضور ۵۰ نفر شرکت کرده اند که امیدواریم منجر به نتایج مطلوبی شود.

مرتضی امیری گفت: این رویداد در مدت ۴۸ ساعت و به صورت شبانه روزی در یک مکان تعیین شده برگزار می شود و شرکت کنندگان در طول این ۲ روز طرح ها و ایده های خود را مطرح می کنند تا توسط داوران مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: این رویداد آغاز راه تولیدات محتوای دیجیتال است و ارتباط بسیج و سپاه با این شرکت کنندگان برای تهیه آثار فاخر ادامه خواهد یافت.

این مسوول اضافه کرد: مراسم اختتامیه این مسابقات پس از مدت زمان تعیین شده با حضور مسوولان استانی در سالن جلسات دانشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha