۱۰۰ درصد جایگاه های سوخت یزد به سامانه هوشمند متصل است

یزد- ایرنا - مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ای یزد گفت: با تلاش مسئولان و کارشناسان این مجموعه و با همکاری افراد تیم های فنی ارتباط تمامی ۱۱۰ جایگاه‌ عرضه مواد سوختی استان به سامانه هوشمند متصل است.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی این شرکت، عبدالرضا انتظاری با اشاره به تداوم بازرسی و نظارت مستمر بر فعالیت جایگاه‌ها،افزود: شهروندان همچون روزهای پیش از اختلال در سامانه  می توانند، با مراجعه به جایگاه ها، سهمیه ماهانه خودرو خود را از قرار هر لیتر یکهزار و ۵۰۰ تومان و آزاد سه هزار تومان سوخت گیری کنند.

وی از صبر و شکیبایی مردم یزد، مشارکت ،همراهی نیروهای امنیتی ، انتظامی و مالکان جایگاه های عرضه سوخت و نمایندگان رسانه های ارتباط جمعی که با پوشش به موقع و لحظه ای اخبار از ایجاد شایعه و التهاب خبری جلوگیری کردند، قدردانی کرد.

یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و روزانه حدود ۴۰۰ هزار دستگاه خودرو سبک و سنگین از کریدور شرق به غرب و شمال و جنوب و بالعکس از این استان تردد می کند.

 حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت باعث ایجاد اختلال و وقفه عرضه سوخت در جایگاه های کشور از روز چهارم آبان ماه سال جاری شد .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha