والیبالیست سمنانی به دومین اردوی انتخابی تیم ملی دختران نوجوان دعوت شد

سمنان- ایرنا- رئیس هیات والیبال استان سمنان گفت: ستایش حسینی والیبالیست این استان برای حضور در دومین اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران دعوت شد.

امیرحسین صادقی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، ابراز داشت: دومین مرحله از اردوهای انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر از ۱۵ آبان در اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان با حضور ۴۰ بازیکن برگزار می‌شود.

رئیس هیات والیبال استان سمنان ادامه داد: کادر فنی تیم ملی والبیال نوجوانان دختر، ۴۰ بازیکن دعوت‌شده را در قالب ۲ گروه الف و ب برای حضور در این اردو معرفی کردند.

وی بیان کرد:  دعوت‌شدگان گروه الف از ۱۵ تا ۱۷ آبان و دعوت‌شدگان گروه ب از ۱۷ تا ۲۰ آبان در اردوها حاضر خواهند شد.

رئیس هیات والیبال استان سمنان تصریح کرد: والیبالیست استان سمنان در بین اسامی گروه الف معرفی شده و باید در ۱۵ آبان ماه خود را در محل برگزاری اردو معرفی کند.

صادقی اضافه کرد: ورزشکاران با ارائه مدارک شناسایی و کپی آن و جواب تست پی سی آر منفی(تست ابتلا به ویروس کرونا) به تاریخ یک روز قبل از ورود به اردو پذیرش می‌شوند.

رئیس هیات والیبال استان سمنان ضمن آروزی موفقیت برای حسینی نماینده استان سمنان در اردوی انتخابی تیم ملی، اظهار داشت: تقویت زیرساخت‌ها و تجهیزات سخت افزاری این رشته ورزشی در شهرستان‌های استان نقشی مهم در قهرمان‌پروری دارد.

به گزارش ایرنا، اولین اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر پس از تست‌گیری از ۱۲۱ بازیکن در ۶ مرحله به پایان رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha